Pospieszalski ripostuje Wellman

welman-681x393.jpg

“W przypadku pani Doroty Wellman radziłbym jednak bardziej oszczędne sformułowanie porównań do trzody hodowlanej” – skwitował Pospieszalski.

Dorota Wellman w nagraniu video dla portalu wyborcza.pl zachęcała, by kobiety zostawiły swoje obowiązki służbowe, domowe i wzięły udział w ogólnopolskim strajku kobiet. Stwierdziła, że kobiety nie są krowami i mają prawo decydować o sobie. Z ripostą pospieszył Jan Pospieszalski na antenie TVP Info.

“Szanowne panie, jeśli możecie, to weźcie udział w naszym kobiecym strajku. To pierwszy tego typu strajk kobiet w Polsce. Jeśli możecie, zostawcie obowiązki służbowe i domowe, dajcie sobie tego dnia spokój. Było tak w Islandii, były sufrażystki i my damy radę. Ktoś chce decydować o naszym życiu, zdrowiu i o naszej prokreacji. My, kobiety, nie jesteśmy głupimi krowami, żeby ktoś za nas decydował. Pokażemy tym, którzy o nas decydują, na co nas stać. To będzie pierwszy raz, ale nie ostatni” – mówiła Wellman.

Apel dziennikarki skomentował Jan Pospieszalski. “Dorota Wellman… Jak ja słyszę, że ona krzyczy “nie jesteśmy krowami”… No, w przypadku pani Doroty Wellman radziłbym jednak bardziej oszczędne sformułowanie porównań do trzody hodowlanej, bo… to jest bardzo przykre” – skwitował Pospieszalski.

Fot.YouTube]

żródło: http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/-wellman-nie-jestesmy-krowami-pospieszalski-rispostuje,18181743201#ixzz4MCkCVAPf

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ