Paniczny strach PO oraz Grzegorza S. wraz z Lechem W. ksywa „Bolek” przed IPN oraz CBA ? Czego tak bardzo się boją lub kogo ? Czego lub kogo bardziej ?

Komentarz 1..jpg

Platforma po raz pierwszy oficjalnie przyznała czego się tak naprawdę boi jak ognia i święconej wody. Przewodniczący PO – czyli Grzegorz S. zapowiedział, że najważniejszą sprawą, tematem po ponownym dojściu PO do władzy – będzie natychmiastowa likwidacja IPN oraz CBA, a nie poprawianie bytu Polaków.

Widać, że PO wręcz panicznie boi się IPN oraz CBA. Dlaczego ? Doskonale zdają sobie sprawę z tego, że z IPN wychodzi i może wyjść coraz więcej potwierdzonych dokumentów dotyczących wielu z nich ( podkreślam, że nie wszystkich ) mówiących o grzesznej oraz zdradzieckiej historii ich rodzin, dziadów, ojców, matek i ich samych od młodości do starości w rolach agentów, zdrajców i innych szumowin działających na szkodę Polski począwszy od zbrodniczej działalności w terrorystycznej i zbrodniczej KPP z lat 30-tych utworzonej przez Stalina, poprzez agenturalną działalność w czasie wojny w stworzonych przez Rosjan za zgodą także  Stalina antyniepodległościowych organizacjach typu AL oraz GL często współpracujących z Gestapo wydając Niemcom adresy siedzib, zamieszkiwania komend Armii Krajowej wraz z ich przywódcami i żołnierzami. Okres następny to praca dla UB, SB, KBW,WSI od 1944 roku do 1989 poprzez okres Stanu Wojennego.

Szerokiego, publicznego ujawnienia, a następnie bezwzględnego ukarania oraz osadzenia w więzieniach wymaga cała ta kasta sędziów i prokuratorów będących odpowiedzialnymi za tzw. Zbrodnie Sądowe. Od tych którzy żyją powinny być sądownie zasądzone wysokie odszkodowania finansowe dla ich ofiar lub  spadkobierców ofiar. Platforma Obywatelska boi się CBA z powodu ewentualnego znalezienia wśród jej członków winnych różnego typu przestępstw, ujawnienia winnych, a następnie ukarania ich w postaci wyroków będących wyrokami wieloletniego pozbawienia wolności jak też i pozbawienia tychże majątków nagromadzonych w sposób nielegalny w postaci wielu nieruchomości, ruchomości, kosztowności jak też nagromadzonych środków finansowych w różnych walutach.

Boją się także tego że w wyniku działań IPN oraz CBA , także ich najbliżsi – jeśli udowodni się im winy – także oni czyli ich dzieci, pełnoletnie wnuki, żony i kochanki zostaną wyrzuceni z pracy, odsunięci od przysłowiowego koryta, a także i osadzeni w więzieniach oraz pozbawieni majątków. Podsumowując uważam, że skoro na pierwszym miejscu PO stawia sobie za cel po ich zdaniem odzyskaniu władzy – stawia na natychmiastową likwidację IPN oraz CBA – to oznaczać musi, że w szeregach PO jest potwornie wielka panika przed ujawnianiem zarówno ich przeszłości od korzeni jak też wielki strach przed ujawnieniem  (jeśli były) przestępstw i przekrętów na olbrzymią skalę wielu z nich wraz z ich najbliższymi także i tymi nie działającymi oficjalnie w polityce, ale w różnych resortach gospodarczych.

Doskonale wiedzą, że zatrzymani będą „kablować”, donosić i przez to pogrążać następnych na zasadzie uruchomionego tzw. łańcuszka. Dla PO nie jest najważniejsze po dojściu do władzy poprawianie gospodarki,  poprawy bytu uczciwych Polaków ale ze strachu likwidacja IPN oraz CBA. Oby tylko Polak nie poznał prawdy. Dlatego też i na tej konwencji była znamienna i wszystko mówiąca obecność obywatela Lecha W. na tą chwilę patronującego z wiadomych względów Grzegorzowi Schetynie pewnikiem może ze strachu, żeby znowu nie wyszło coś nowego na niego i jemu podobnych  „robiących”  nie miło innym. Dziś wielki strach rządzi upadającą PO, przed jej całkowitym niebytem politycznym, a bytem może wielu z nich w pomieszczeniach 2 na 3. Ale zaczynają się także mocno bać nie tylko członkowie PO, ale wszyscy, którzy wiedzą, że są winnymi, bowiem mocna krytyka IPN oraz CBA idzie także ze środowisk innych partii, a mianowicie  Nowoczesnej i PSL.

Czego tak bardzo nie chcą i boją się ujawnić Polakom ?  Czy wiedzy o nich samych począwszy od korzeni ? Czy ujawnienia grzechów w  ich działalności rządowej, partyjnej, gospodarczej, jak też ich rodzin i najbliższych.

Czego tak bardzo się boją lub kogo ? Czego lub kogo bardziej ? Boją się prawdy oraz znalezienia oraz ujawnienia nowych jeszcze nie znanych faktów.

 Pozdrawiam

Mgr sztuki Waldemar „WALDI”  Krowiński.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj