Znana dziennikarka przeprosiła swoją niepełnosprawną córkę za słowa o aborcji

niepełnosprawni.jpg

Dziennikarka Radia Zet Beata Sabała-Zielińska na facebooku przeprosiła swoją niepełnosprawną córkę, za niedawną wypowiedź dla jednej z gazet dotyczącą aborcji.
 

„Kochani, muszę zrobić coś ważnego. Przeprosić moją córkę Aleksandra Zielińska. Publicznie, bo publicznie, dla jednej z gazet wypowiedziałam się na temat aborcji chorych dzieci, przyznając, „że jako matka chorego dziecka, znająca realia walki o zdrowie takiego dziecka, nigdy nie zmusiłabym kobiety by rodziła wbrew woli”” – napisała dziennikarka.

 
Sabała-Zielińska przyznała, że kiedy jej córka (która urodziła się z rozszczepem kręgosłupa) znalazła w prasie wypowiedź matki, rozpłakała się.
 

„(…) zrozumiałam, że zrobiłam coś strasznego – odwróciłam się od własnej córki i od wszystkich jej podobnym, chorym i słabszym. Wstydzę się tego, bo przecież nikt tak ja, nie wie, ile ci ludzie potrafią nam dać”

– wyznała reporterka Radia Zet.
 
Beata Sabała-Zielińska przez 12 lat była korespondentem Radia Zet na Podhalu. Pisze bloga, jest współautorką książek, które są autorskimi przewodnikami po Zakopanem.
 
Jej córka Aleksandra również prowadzi bloga, na którym wyraża swoje antyaborcyjne poglądy.

źródło: niezależna.pl

fot: youtube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj