Wycofują ze sklepów znane płatki śniadaniowe

miska mleka.jpg

Popularne płatki śniadaniowe są wycofywane ze sklepów. Producent kółeczek śniadaniowych HiPP podjął taką decyzję po tym, gdy w jednym z opakowań znaleziono kawałek metalowego drutu.

Z rynku wycofywane są kółeczka śniadaniowe HiPP (Kinder Frühstücks-Ringe) sprzedawane w opakowaniach 140 gram o dacie minimalnej trwałości od 05.01.2017 do 19.04.2017.  Zakupione produkty z tej partii i erii można zwracać w sklepach, w których dokonano zakupu.

 

Drodzy Rodzice,
informujemy, iż podjęliśmy decyzję o zapobiegawczym wycofaniu z rynku produktu o nazwie Kółeczka śniadaniowe HiPP (Kinder Frühstücks-Ringe), przeznaczonego dla dzieci od 15. miesiąca życia.
Zapewnienie bezpieczeństwa i jakości produktów jest dla nas najwyższym priorytetem. Decyzja o wycofaniu całości partii jest spowodowana znalezieniem fragmentu metalowego drutu w opakowaniu produktu i została podjęta przez firmę HiPP zapobiegawczo i dobrowolnie.
Aby wykluczyć wszelkie ryzyko, prosimy Konsumentów, aby nie używali produktów z datą minimalnej trwałości od 05.01.2017 do 19.04.2017! Data minimalnej trwałości znajduje się na górnej części opakowania. Jednocześnie informujemy, że wycofanie z rynku nie dotyczy innych produktów HiPP.
Produkt objęty wycofaniem może zostać zwrócony do sklepu, w którym dokonali Państwo zakupu. Koszty związane ze zwrotem zostaną zrekompensowane – czytamy w oficjalnym komunikacie producenta płątków śniadaniowych.

źródło: niezaezna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj