VIII Dolnośląski Turniej Taneczny Osób Niepełnosprawnych

po.JPG

Po raz kolejny w Domu Weselnym „Pod ulubionym Jaworem” w Jaworze odbył się Dolnośląski Turniej Taneczny Osób Niepełnosprawnych.

Do tegorocznej edycji konkursu zgłosili się podopieczni z 17 Warsztatów Terapii Zajęciowych oraz Środowiskowych Domów Samopomocy z całego Dolnego Śląska, tj. Złotoryi, Świerzawy, Świdnicy, Małkowic, Sycowa, Lwówka Śląskiego, Legnicy, Henrykowa, Trzebnicy, Chojnowa, Legnickiego Pola, Lubina, a także Jawora.

Zawodnicy startowali w trzech kategoriach: solo, para oraz grupa. Tancerze wspaniale radzili sobie na parkiecie, a to za sprawą dopracowanych układów choreograficznych, a także świetnie dobranych strojów. Jury konkursu po naradzie nagrodziło pierwszym miejscem w kategorii „solo” Warsztaty Terapii Zajęciowej z Lwówka Śląskiego, drugim Warsztaty Terapii Zajęciowej z Lubina, a trzecim Warsztaty Terapii Zajęciowej z Legnicy.

W kategorii „pary” pierwsze miejsce przyznano parze z Warsztatów Terapii Zajęciowej z Chojnowa, drugie miejsce przypadło parze z Warsztatów Terapii Zajęciowej z Lwówka Śląskiego, a trzecie z Warsztatów Terapii Zajęciowej z Trzebnicy.

Natomiast w ostatniej kategorii „Grupa” najlepiej zatańczyli podopieczni z Warsztatów Terapii Zajęciowej z Sycowa, drugie miejsce jury przyznało Warsztatom Terapii Zajęciowej z Chojnowa, a trzecie Warsztatom Terapii Zajęciowej z Jawora. Na zakończenie każdy z uczestników został nagrodzony medalem oraz upominkiem za udział w konkursie.

źródło: dolny-slask24h.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ