Chrześcijańskie Randki Wrocław! grupa 22-34 lata

randki.jpg

Speed Dating czyli tzw szybkie randki to coraz bardziej popularna możliwość poznawania nowych ludzi. W ciągu zaledwie 2-3 godzin możesz poznać na żywo kilkanaście nowych osób płci przeciwnej w podobnym wieku.

Szybkie randki to idealna odpowiedź na potrzeby ambitnych singli którzy cierpią na brak czasu a którzy marzą o zdrowym fajnym związku czy też wartościowej przyjaźni. Jeśli Twoje pomysły na znalezienie i poznanie tej właściwej osoby się wyczerpały, internetowe znajomości rozczarowały, a pozostał Ci optymizm i wiara, to nic straconego !

Dobrze że tu jesteś. To miejsce zostało skrojone na Twoją miarę i dla Ciebie.

Dlaczego Chrześcijańskie Szybkie Randki?

 

Wierzę że wspólne wartości i otwartość na drugiego człowieka to właśnie to, co pozwala stworzyć udany związek i trwałą przyjaźń. Przychodzą do nas osoby które otwarcie przyznają się do swojej wiary i chcą żyć według wartości chrześcijańskich.

Nasze Szybkie Randki są dla zwycięzców. Dla odważnych, ambitnych i wartościowych osób.

Jak to działa? Naprzeciw siebie siada kilkanaście pań i panów. Zaczynamy ! 😉 Po kilku minutach rozmowy na znak organizatora panowie przesiadają się do kolejnego stolika aby każdy mógł porozmawiać z każdym. Uczestnicy na bieżąco notują z kim chcieliby się spotkać ponownie.

Na koniec formularze oddaje się organizatorom. Jeśli otrzymasz na swój adres e-mail nr telefonu wybranego przez siebie uczestnika będzie to oznaczało że wybrana osoba również zaznaczyła Ciebie. Teraz drzwi do kolejnych spotkań stoją przed Wami otworem 😉

14 listopad w godzinach 17:30 – 20:00

Mleczarnia, Włodkowica
Włodkowica 5, Wrocław

strona organizatora: https://chrzescijanskierandki.pl/wydarzenia/wroclaw/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj