Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości osoby

policja 2_0.jpg

Wrocławscy policjanci z komisariatu w Długołęce prowadzą czynności w sprawie odnalezienia zwłok mężczyzny. Z uwagi na fakt, iż przeprowadzone dotychczas czynności nie przyczyniły się do ustalenia jego danych personalnych, funkcjonariusze po wykonaniu szeregu ustaleń i typowań dodatkowo publikują otrzymane z Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie zdjęcia z odtworzonego wyglądu twarzy mężczyzny, zwracając się jednocześnie z prośbą do mieszkańców o pomoc w jego identyfikacji.  

Policjanci z Komisariatu Policji Wrocław Długołęka prowadzą czynności identyfikacyjne w związku z ujawnieniem zwłok mężczyzny. Ciało mężczyzny znaleziono przy kompleksie leśnym w miejscowości Długołęka w rejonie ulicy Ptasiej w styczniu 2015 roku. W miejscu ujawnienia zwłok nie odnaleziono żadnych przedmiotów, dokumentów lub elementów odzieży, które mogłyby przyczynić się do ich identyfikacji. Funkcjonariusze prowadząc czynności identyfikacyjne ustalili, że jest to mężczyzna w wieku około 52 lat, wzrostu 165 centymetrów, wagi ciała około 60 kilogramów i prawdopodobnie miał wystające zęby górne spod wargi.

Funkcjonariusze Zespołu do Spraw Poszukiwań zajmujący się tą sprawą po wykonaniu szeregu ustaleń i typowań publikują poniżej otrzymane z Pracowni Daktyloskopii i Antropologii Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie zdjęcia z odtworzonego wyglądu twarzy mężczyzny, zwracając się jednocześnie z prośbą do mieszkańców o pomoc w jego identyfikacji.

W razie rozpoznania przedstawionego na zdjęciach mężczyzny lub posiadania informacji mogących mieć wpływ jago identyfikację policjanci z Komisariatu Policji w Długołęce proszą o kontakt osobisty bądź telefoniczny pod numerem 71 315 21 77 lub nr alarmowym 997.

źródło: policja.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ