W sprawie drogi Bielawa – Pieszyce powiatowi radni PiS apelują do zarządu Powiatu

DSC_1793.jpg

W związku z przedłużającym się i coraz bardziej uciążliwym wyłączeniem z ruchu drogi Bielawa – Pieszyce powiatowi radni Prawa i Sprawiedliwości wystosowali apel do zarządu powiatu dzierżoniowskiego. „Liczymy zastąpienie medialnych deklaracji zdecydowanymi i efektywnymi działaniami” – piszą radni PiS.  

W apelu „o podjęcie działań w celu pilnego przywrócenia przejezdności drogi Bielawa – Pieszyce” przeczytać można:

„My, członkowie Klubu Radnych Powiatowych Prawa i Sprawiedliwości, apelujemy do zarządu Powiatu Dzierżoniowskiego o podjęcie zdecydowanych działań w celu jak najszybszego przywrócenia przejezdności drogi Bielawa – Pieszyce.

Zgodnie z wcześniejszymi ustnymi i pisemnymi zapowiedziami władz Powiatu, wspomniana droga miała być przejezdna najpierw 1 października, później 5 października, a według ostatnich deklaracji – pomiędzy 17 i 25 października. Niestety, przebudowywany odcinek drogi do dzisiaj nadal jest zamknięty. Fakt ten powoduje olbrzymie utrudnienia w ruchu samochodowym pomiędzy oboma miastami, a w kontekście rozpoczętego w Dzierżoniowie remontu ul. Kilińskiego, wspomniane utrudnienia stają jeszcze bardziej dokuczliwe dla tysięcy mieszkańców naszego Powiatu.

Liczymy na poważne potraktowanie naszego apelu i zastąpienie medialnych deklaracji zdecydowanymi i efektywnymi działaniami.”

Apel podpisali: Roman Gabrowski, Irena Skibniewska-Kozak, Jarosław Kresa, Krzysztof Kręt i Ewa Mika.

źródło: zPrawa.pl

Foto: zPrawa.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj