Zmiany personalne w Śląsku [komunikat]

ghgj.jpg

Podczas dzisiejszego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy WKS Śląsk Wrocław S.A. oraz kolejnego posiedzenia Rady Nadzorczej dojdzie do zmian w spółce.

Miasto Wrocław jako większościowy akcjonariusz zaproponuje zmiany:

  1.  w Radzie Nadzorczej: zostanie powołany do niej mecenas Jacek Masiota. To znany adwokat specjalizujący się m.in. w prawie sportowym, doktor nauk ekonomicznych, były członek zarządu PZPN.
  2. w Zarządzie: Paweł Żelem przestanie pełnić funkcję prezesa zarządu Śląska Wrocław. Powołanie nowego prezesa nastąpi w ciągu kilku tygodni. Po zmianach Paweł Żelem pozostanie w zarządzie spółki.

W sprawie zmian prezydent Rafał Dutkiewicz spotkał się z prezesem Pawłem Żelemem.

– Misja Pawła Żelema jako szefa Śląska dobiega końca. Bardzo dziękuję mu za pracę na rzecz WKS-u – powiedział Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia. – Mam nadzieję, że zmiana ta przyniesie dobry czas dla wrocławskiej drużyny. Śląsk potrzebuje nowej energii, nowego spojrzenia na klub i jego funkcjonowanie w przestrzeni miejskiej – dodał prezydent.

– Bardzo dziękuję panu prezydentowi za możliwość prowadzenia tak ważnego dla Wrocławia projektu. Moje drogi z klubem się nie rozchodzą. Śląsk zawsze będzie dla mnie ważny – powiedział Paweł Żelem

 

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ