Cejrowski: Kibole spałują syryjską nawałę

cejrowski.jpg

Dziennikarz chwali i broni środowiska kibicowskie.

„To jest jedyny moment, gdy policja ćwiczy się w sztuce obrony” – mówi Wojciech Cejrowski na antenie Radia Koszalin, odnosząc się do sprawy awantur kibiców piłkarskich. 

„Rolą państwa jest jakoś tych kibiców zagospodarować. Ja bym z tym sobie poradził jako minister spraw wewnętrznych. Ja bym ich zapraszał na ustawki, tylko bym to organizował w sposób godziwy, by nie było niszczone pół dzielnicy” – twierdzi dziennikarz. 

Mówił też o ewentualnej roli kibiców w walce z imigrantami. 

„Mamy dzięki temu zorganizowane oddziały, które mogą się uzbroić w kamień i kij i pokonać syryjską nawałnicę” – przekonywał podróżnik. 
Odpowiadając na krytykę środowisk kibicowskich, Cejrowski przypomina patriotyczne działania podejmowane przez to środowisko. 

„Zbierali pośród siebie pieniądze na renowacje grobów Żołnierzy Wyklętych. Robili wielkie patriotyczne prezentacje na stadionach” – mówi WC. 

Przekonuje też, że gdy dojdzie do kryzysowej sytuacji, kibol poradzą sobie lepiej niż żołnierze Wojska Polskiego. 

„Obronią Ojczyznę i zasłonią ją własną piersią, kiedy przyjdzie potrzeba. Tylko kibole, bo żołnierz jest tłusty i szkolony na sucho na poligonie. A kibol nie boi się wejść w zwarcie, gdy leci na niego kamień” – przekonywał dziennikarz. 

Cejrowski mówił również o sytuacji, w której Angela Merkel będzie chciała się pozbyć imigrantów ze swojego kraju. 

„Kiedy zaczną się wlewać przez nieistniejącą granicę do Polski, to pan pokocha kiboli z Poznania, którzy spałują syryjską nawałnicę” – powiedział. 

stefczyk.info/YouTube/Radio Koszalin

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj