Petru znowu prosi o pieniądze. Czy to koniec Nowoczesnej?

010833_r0_940.jpg

Jak informuje dziennik „Fakt”, .Nowoczesna tak często wysyła maile zachęcające do wpłat, że internautów wręcz to irytuje. Ponadto internauci, zwracając uwagę na częstotliwość wysyłania maili, sugerują, że kłopoty finansowe partii Ryszarda Petru są poważne.

– Właśnie otrzymałem kolejnego maila, sygnowanego przez Ryszarda Petru, z prośbą o finansowe wsparcie. Mam nadzieję, iż nie będą one wysyłane aż „do skutku”, bo nie mam zamiaru wspierać tej inicjatywy, a powoli zaczyna przeszkadzać mi zaczynanie dnia od w odczytywania wiadomości od szefa .Nowoczesnej  – informuje dziennik „Fakt”.

Przypomnijmy, że po odrzuceniu przez Państwową Komisję Wyborczą sprawozdania finansowego z kampanii wyborczej, .Nowoczesna rozpoczęła rozpaczliwą próbę pozyskania funduszy od swoich sympatyków. Stworzono nawet specjalną stronę internetową, za pośrednictwem której można wpłacać pieniądze na partię.

Maile, które są rozsyłane do internautów, opatrzone są grafiką, przedstawiającą ministrów rządu PiS, wedle której m. in. Zbigniew Ziobro odpowiada za ograniczanie swobód, zaś Antoni Macierewicz za upokorzenie Powstańców Warszawskich. Prezes PiS – Jarosław Kaczyński – odpowiedzialny jest za „brak osobistej odpowiedzialności”. .Nowoczesna grafikę opatrzyła komentarzem „Zmień kraj. Drobna kwota, wielka sprawa”.

fot. youtube.com

źródło: Telewizja Republika

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj