Gala Sportów Walki w Polkowicach

gala.jpg

Przed nami IV Zawodowa Gala Sportów Walki K-1, Energetyka Boxing Night Polkowice 2016. Na ringu zaprezentują się mistrzostwie świata i Europy.

W walce o Pas Zawodowego Mistrza Świata w formule K-1 Bartosz Muszyński zmierzy się z Holendrem Jonathanem Maal.

Z każdym rokiem poziom sportowy gali jest coraz wyższy. Na ringu staną utytułowani fighterzy z Polski, Holandii i Węgier. Do Polkowic przyjadą m.in. zawodowy mistrz świata – Eliasz Jankowski oraz zawodowy mistrz Europy – Grzegorz Lenart.

Swoje umiejętności zaprezentują także zawodnicy KS Metraco Armia Polkowice: Fabio Di Lalla (wicemistrz Europy) i Kacper Muszyński (mistrz Europy i brązowy medalista mistrzostw świata), Mateusz Janur i Patryk Kłak. O Pas Zawodowego Mistrza Świata walczyć będzie Bartosz Muszyński (Zawodowy Mistrz Europy i zdobywca Pucharu Świata), który zmierzy się z Holendrem Jonathanem Maal.

IV Zawodowa Gala Sportów Walki K-1, Energetyka Boxing Night Polkowice 2016, odbędzie się 19 listopada o godz. 19:00 w Hali Sportowej SP 2 w Polkowicach. Bilety od 50 zł do nabycia w: FIT Arena Lubin, Polkowice, Głogów, Aquapark Polkowice, Hala RCS w Lubinie oraz Klub Sportowy Polkowice.

źródło: dolny-slask24h.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj