Szokujące fakty na temat chemioterapii. “Chemioterapia zabija połowę chorych na raka”

chem_1.jpg


Prestiżowe czasopismo medyczne The Lancet Oncolog, opublikował szokujące badania z których wynika, że nie sam nowotwór ale chemioterapia zabija połowę chorych na raka.

Badania przeprowadzili naukowcy z Public Health England Cancer Research w Wielkiej Brytanii, którzy zebrali dane dotyczące chorych na na nowotwory, którzy zmarli zaledwie w ciągu 30 dni od rozpoczęcia chemioterapii. Z badań jasno wynika, że nawet 50% osób poddanych chemioterapii umiera nie z powodu raka ale samej terapii.

Okazuje się, że chemioterapia (inwazyjna i toksyczna metoda uśmiercania komórek nowotworowych) nie rozróżnia zmutowanych komórek od zdrowych. Co za tym idzie, zabija i jedne i drugie, przy czym w stadiach zaawansowanych tylko te zdrowe. Dojrzałe komórki rakowe zmieniają swój szlak metaboliczny, przestawiając się na pozyskiwanie energii z aerobowego na beztlenowe w procesie fermentacji.

Badania wykazały, że w czasie chemioterapii uśmiercane są komórki czerpiące energie ze spalania, a nie te w których zachodzi fermentacja, tak więc agresywne komórki mają dostęp do dodatkowej glukozy, z którą nie muszą już się dzielić się z innymi.

Badania  opublikowane w The Lancet Oncology dotyczą  ponad 23.000 kobiet z rakiem piersi i prawie 10000 mężczyzn z rakiem płuc, którzy byli poddani chemioterapii w 2014, z czego 1383 zmarło w ciągu pierwszych 30 dni do podania chemii. Śmiertelność w Lancashire Teaching Hospitals w przypadku pacjentów poddawanych leczeniu z powodu raka płuc wynosiła 28%,z kolei w Milton Keynes aż 50,9 %. – Myślę, że to ważne, by pacjenci byli świadomi, że istnieje realne zagrożenia życia przy poddaniu się chemioterapii. A lekarze powinni być bardziej ostrożni , przy jej stosowaniu – mówi prof. David Dodwell, Instytut Onkologii, St James Hospital w Leeds, Wielka Brytania.

Źródło: telewizjarepublika.pl / sekrety-zdrowia.org

 

PODZIEL SIĘ

13 KOMENTARZE

 1. 33000 chorych z czego zmarło 1383 , to nie jest 50%. Co to znaczy “30 dni do podania chemii” ?
  Czy ktoś może to wyjaśnić?

 2. Bzdura . To jest forma leczenia a nie zabijania . Ogrom ludzi trafia na chemię w fazie totalnego wyniszczenia, bo wcześniej się bali. Później chcą leczyć się na siłę ale jest już za późno – dla mnie to jest te 30 dni. Znam masę osób, którzy wygrali z chorobą dzięki chemii lub też przedluzyli swoje życie nawet o 10 lat.

  • Ci, którzy zapewnili lub zapewnią nam raka za pomocą szczepionek, udają, że chcą nam pomóc… Istnieją od lat metody leczenia raka i nie tylko, m.in. tzw. Med Bed, używane dotąd przez masonerię… Mają być wkrótce dostepne dla wszystkich… Obecna medycyna bardziej szkodzi niż pomaga i ma na celu uczynić z nas wiernych klientów bigfarmy…

 3. Nie piszcie takich bzdur Wiecie jak to działa na ludzi po,
  takich jak ja ,a poza tym odbieracie nadzieje ludziom którzy się właśnie dowiadują że są chorzy niema na razie innej opcji ja przeszłam dużo nadal nie jest wspaniale ale żyje.

 4. Jestem po chemi już 5 lat (Japonia) dla mojego lekarza byłam pierwsza pacientka (biała) obecnie mój lekarz obsługuje 50pacjentek dziennie od godziny 9:00-15:00. Od poniedziałku do piątku w soboty operuje , Ja miałam operacje i 6chemi 3 stopień endometrium,,..chemia pozostała nadal moje nogi są drentwe nie czuje ich . Każdy wlewamy to był tortura przez 16 dni w miesiącu następne dni był mniejszy i tak przez 6miesięcy ostatniego wlewu już nie czułam byłam już tak przyzwyczajona do bólu, leczenie bólu które powinno być Ja otrzymywali LOXONIN. Który uśmiechał mój bolą 2 godziny chemia jest okropny cierpieniem wrażenie (rozrywanie żył). Operacje miałam w KIEO UNVERSYTECKI SZPITAL W TOKYO. nie polecam chemi żyje bo żyje cena wysoka jedna chemia koszt 60.000 jenów co druga osoba ma raka w Japoni . U mnie wykryto po pół roku gdy elektrownie atomowe w Fukushima uległy wybuchowe kogo mam winić swoją starość czy elektrownie. SAMA NIE WIEM.

 5. Pierwsze leki cytostatyczne zostały odkryte na początku lat 40-tych XX w. we Włoszech, kiedy puszczono gaz musztardowy podczas jednej z misji bombowych, a potem przeprowadzono autopsję ciał. Okazało się, że poziom limfocytów u ofiar spadł.
  Jeśli ktoś ma białaczkę czy chłoniaka, choroby, w których produkowane jest za dużo limfocytów, to poziom limfocytów w ich krwi obniży się tak samo, jak u tych osób, na które spuszczono gaz musztardowy

 6. Jedna wielka manipulacja i artykul pisany przez dyletanta!!!!! Skoro na 33 tysiace leczomnych zmarło “tylko” niespełne 2 tysiace , to czy jest to polowa chorych leczonych?

 7. Ci, którzy zapewnili lub zapewnią nam raka za pomocą szczepionek, udają, że chcą nam pomóc… Istnieją od lat metody leczenia raka i nie tylko, m.in. tzw. Med Bed, używane dotąd przez masonerię… Mają być wkrótce dostepne dla wszystkich… Obecna medycyna bardziej szkodzi niż pomaga i ma na celu uczynić z nas wiernych klientów bigfarmy…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ