Zakończenie Roku Bożego Miłosierdzia

katedra.jpg

13 listopada br., w niedzielę, w Katedrze Wrocławskiej, w Godzinie Miłosierdzia, o godz. 15.00, w związku z zakończeniem Roku Bożego Miłosierdzia, J.E. Ks. Arcybiskup Józef KUPNY uroczyście zakończy Jubileuszowy Rok w Archidiecezji Wrocławskiej.

Po zamknięciu Bramy Miłosierdzia zostanie odprawiona Msza św. koncelebrowana pod przewodnictwem Metropolity Wrocławskiego. Do licznego udziału w tej uroczystości zapraszamy kapłanów, Księży Dziekanów i wiernych (delegacje poszczególnych parafii, szczególnie Miasta Wrocławia).

Gorąco zapraszamy Siostry Zakonne wszystkich Zgromadzeń w Archidiecezji, zwłaszcza z Miasta Wrocławia.

Prosimy, aby 13 listopada w każdej Parafii Archidiecezji zostało podkreślone zakończenie Jubileuszowego Roku Miłosierdzia na wszystkich Mszach św., natomiast w Parafiach, w których była otwarta Brama Miłosierdzia nastąpiło jej zamknięcie.

13 listopada odbędzie się zakończenie Roku Bożego Miłosierdzia we wszystkich diecezjach w Polsce. Centralne zamknięcie Roku Jubileuszowego nastąpi 20 listopada, w Uroczystość Chrystusa Króla, przez Ojca Świętego Franciszka, w Bazylice Św. Piotra w Rzymie.

Z Chrystusowym pozdrowieniem

Ks. Marian Biskup
Dyrektor Wydziału Duszpasterskiego

foto: wds

źródło: archidiecezja.wroc.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj