DALI RADĘ !!! Brawo Ameryko. Gratuluję. Daliśmy przykład Ameryce jak zwyciężać trzeba. Donald Trump – 45 Prezydentem USA. Porównania z ostatnimi kampaniami wyborczymi w Polsce

Komentarz 1..jpg

DALI  RADĘ !!!  Brawo Ameryko. Gratuluję.

Daliśmy przykład Ameryce jak zwyciężać trzeba.  

Donald Trump – 45 Prezydentem USA. Porównania z ostatnimi kampaniami wyborczymi w Polsce. Może Ameryka zacznie wracać  do swych wspaniałych dawnych korzeni bez poprawności politycznej Oby.

Prezydent Donald Trump wygrał :Prawdą, patriotyzmem, końcem bezdusznej i  nieludzkiej poprawności politycznej niszczącej człowieczeństwo dla interesów i wpływów globalistów oraz wszechpanującego, wszechobecnego oraz śmiercionośnego  i wrogiego wobec człowieczeństwa i ludzkości  lewactwa począwszy od promujących lewactwo i globalistów –    większości środków masowego przekazu promujących to płynące bagno, które trzeba zatrzymać i zamknąć .  Energia i bezkompromisowość wobec każdego  aż do bólu, to także jedne z wielu elementów zwycięstwa Trumpa.  Miał odwagę głośno powiedzieć, że  winnych zła, przestępców, ludzi skorumpowanych trzeba natychmiast zatrzymać i pozamykać. Poczynając od kogo ?  Od jednej z „ wielkich” tego świata, od żony byłego Prezydenta Clintona.. Powiedział do Hillary Clinton – będziesz siedzieć. I już za te słowa Ameryka go pokochała  i była mu  wdzięczna.

 W Ameryce prawie wszędzie mówili w kampanii tak, jak w Polsce gadali w czasie wyborów prezydenckich w 2015 roku. Lewackie, obce Polsce – jeśli nie powiedzieć wręcz wrogie nie polskie Stacje Telewizyjne i prasa z gadzinówką  Michnika i jemu podobnych  były za Komorowskim, a  mądrzy Polacy, Patrioci  w swej znakomitej większości głosowali  na Andrzeja Dudę obecnego Prezydenta Polski!

To samo stało się w wyborach do Sejmu i Senatu. Wygrywa  PiS.  Przegrywa zło.

W temacie Brexitu  też kłamali mówiąc do ostatniej sekundy, że Brexit nie nastąpi, bo jest to niemożliwe. Ja już dużo wcześniej publicznie pisałem, że nastąpić  wręcz musi i logicznie uzasadniałem to swoje stanowisko. Wystarczy tylko myśleć, i mówić ludziom prawdę. Dać i pozwolić im myśleć w oparciu o podawanie prawdziwych faktów i obiektywnych analiz.

W USA podobnie jak w Polsce prawie wszystkie agencje sondażowe w swych badaniach „pomyliły się” . Ale wcześniej z wielkim zaangażowaniem podawały niewiarygodne dane oraz informacje, aby wpłynąć na wyborców w myśl swych zleceniodawców lub własnych lewackich sympatii i interesów, bądź ze zwykłego lenistwa i zaniedbań.  Tak naprawdę to oni celowo popełnili tzw. strategiczną pomyłkę.

Hillarowcy, Clintonowcy i ich zwolennicy po sromotnej przegranej podobnie jak po przegranej w Polsce ludzie z partii afer, korupcji, oszustw czyli PO, PSL oraz przegrany Komorowski, a może lepiej już mówić Pan K. po przegranej udawali zdziwienie, zaskoczenie-  grając głupka – mówili jednym głosem i do dzisiaj łobuzy mówią że oni nie wiedzą dlaczego przegrali bo przecież byli tacy wspaniali dla wszystkich. Dla wszystkich tak – ale dla wszystkich swoich. To sami już dziś

, mówią i będą mówić  w USA o sobie  niby zaskoczeni ludzie należący do byłej już  władzy rodziny i znajomków Clintonów.

 Mam nadzieję, w co chciałbym wierzyć,  że jeśli były kontakty bezpośrednie lub pośrednie Trumpa z wiarołomną  jak zawsze Rosją – to tylko po to, aby ją jej własną metodą  dla spokoju ograć, czyli na moment wyborów tymi gładkimi słówkami uśpić by w przyszłości uderzyć w przypadku zagrożenia USA  mocniej niż Prezydent Ronald Reagan i by mówić także ostrzej niż Reagan czy generał Patton. Przypomnijmy te ich słynne i świetne zdania skierowane przeciwko jak zawsze zbrodniczej, wiarołomnej  i zaborczej Rosji : 11 kwietnia 1984 roku. podczas przygotowań do wystąpienia w radiu Reagan popełnił słynną „strategiczną gafę”. Sądząc, że mówi w trakcie próby mikrofonu, zażartował: „Rodacy Amerykanie, mam przyjemność poinformować was, że właśnie podpisałem ustawę zakazującą istnienia Związku Sowieckiego. Pięć minut temu wydałem rozkaz zbombardowania ROSJI”
„Jeśli mamy z nimi walczyć, zróbmy to teraz! Od tej pory my będziemy coraz słabsi, a oni będą rosnąc w siłę, dopóki cały świat nie zostanie podbity” – mówił natomiast w maju 1945 r. o ataku na ZSRR amerykański generał George Patton. Do klęski ZSRR doprowadził dopiero prezydent Ronald Reagan wraz z Premier M.Thatcher i Watykanem Jana Pawła II. w 45 lat później

 Nie zapominajmy także i o takim  scenariuszu, w  który także chciałbym wierzyć,   że Rosja celowo  w obawie przed wygraną Trumpa oraz ze strachu przed jego radykalizmem  specjalnie pisała o nim pozytywnie , aby go oczernić  w oczach konserwatystów,  jego zwolenników i specjalnie cały czas dyskredytować  by nie dopuszczać  do tworzenia się  nowych mas jego zwolenników. I temu właśnie celowi cały czas celowo jak to oni – kłamali. Rosja poświęciła ogromną pracę propagandową przy użyciu wielkich  środków finansowych w światowych i swoich środkach masowego przekazu  wraz z wielką tubą informacyjną na czele jaką jest Internet by wpłynąć na  miliony tzw. pożytecznych idiotów na całym świecie.

W Polsce natomiast telewizje tzw. głównego ścieku z TVN a czele miały i nadal mają czelność nawet teraz w dzień liczenia głosów  w bezczelny oraz obrzydliwy sposób krytykować wyborców Trumpa jak i jego samego. Gdyby mieli możliwość – to pewnikiem przeciwko Prezydentowi Trumpowi  jeśli nim zostanie –  lewaccy i sprzedajni niegodziwcy stworzyliby amerykański KOD z jakimś łajdakiem na czele.

Brukselka z niemieckim lewactwem pewnikiem  zaciska z wściekłości zęby, bo plany co poniektórych szaleńców budowy  IV Rzeszy w granicach Unii Europejskiej – legły w gruzach.. A i Rosja myślę,  że  także nie otworzyła  szampanów marki „Sowietskoje Igristoje”.

 Patrząc na zwycięstwo Trumpa należy na początku patrzeć z pozycji, perspektywy  zwykłego obywatela USA, a nie z naszej pozycji Polki czy Polaka. Dopiero potem tak. Będąc Amerykaninem z pewnością głosowałbym na Trumpa i jego zwycięstwo byłoby także moim zwycięstwem . Dla Prezydenta Trumpa  najważniejsza jest jak mówi – jego Ameryka i patriotyczni Amerykanie. Dla każdej władzy najważniejszy powinien być zawsze jej Naród. W Polsce przez ostatnie 8 lat przed wygraną Prezydenta Dudy i PiS wszyscy mądrzy ludzie oraz patrioci mieli nie tyle wrażenie, ale pewność, że działo się wręcz odwrotnie. Tak jak i wyborcy Trumpa mieli pewność, że przez ostatnie 8 lat lewacka  ekipa Obamy i prezydentura Clintonów grała tylko dla siebie, swoich oraz wielkich globalnych korporacji  w bezczelny oraz odrażający i ohydny sposób mając w najniższym poważaniu statystycznego Amerykanina.

Czerwona lewacka i makro liberalna  hałastro wraz z ohydną i zbrodniczą wręcz w swych skutkach dla teraźniejszości i przyszłości poprawnością polityczną  żegnaj lub won raz na zawsze – jak mawiał i podobnie mawia do czerwonego Cejrowski Wojciech..ps. H. Clinton jako pierwszy w historii Stanów kandydat na Prezydenta USA postąpiła skandalicznie nie spotykając się z Polakami, z amerykańską Polonią.

Ameryko wracaj do swych wspaniałych dawnych korzeni bez poprawności politycznej.

 Nie wiem dlaczego – ale jak patrzę na Trumpa – to kojarzy mi się on z klimatem zespołu The Beach Boys – oraz z tamtymi wspaniałymi latami i okresem wolności i prosperity USA – przed którą to Ameryką zasłużenie leżało lub klęczało całe Imperium Zła  jak to powiedział o Rosji Prezydent Reagan.
Oby wróciły czasy prosperity, a szczególnie klimat z czasów występów kultowego już zespołu rówieśników TRUMPA CZYLI zespołu The Beach Boys. Wszyscy chłopcy dużo po 70-tce super grają i ruszają się podobnie jak i Trump nie mogąc opędzić się od fanów i fanek ! Obejrzyjcie fragmenty z ich koncertów w komentarzach poniżej.
Tekst napisałem o godzinie  7.07./ 09 listopada 2016 roku – jeszcze przed ogłoszeniem oficjalnych wyników

.Pozdrawiam serdecznie. Mgr sztuki –  Waldemar  ‘WALDI’  Krowiński.

https://www.youtube.com/watch?v=fbywM1PDORA&index=27&list=RDASfjoEadmow

 https://www.youtube.com/watch?v=fJWmbLS2_ec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj