Kowalski: „Te hipokrytki z PO, pani Kopacz, Mucha już dostają wścieku d…”

Kowalski1.jpg

Marian Kowalski w ostrych słowach ocenił zamieszanie sprzed tygodnia, do którego doszło podczas posiedzenia sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka, kiedy komisja odrzuciła projekt obywatelski Ordo Iuris zaostrzający ustawę aborcyjną.

Podczas posiedzenia doszło do awantury wywołanej przez posłów PO i .Nowoczesnej, którzy twierdzili, że posiedzenie jest nielegalne oraz domagali się dopuszczenia do obrad przedstawicieli Kongresu Kobiet. „Pani Kopacz rwała się do głosowania, a wcale nie jest nawet członkiem tej komisji – wskazywał. „Dostały wścieku d…, urządziły karczemną awanturę, darły mordę, prowokowały” – wyliczał.

„Jest coś takiego, jak Straż Marszałkowska, która powinna takie podstarzałe ździry doprowadzić do ładu. Wziąć je do toalety i umieścić pod kranem z zimną wodą i potem z powrotem umalować im brwi markerem” – przekonywał. Zdaniem Kowalskiego Ewa Kopacz „zdradza wszelkie objawy starczego szaleństwa”. „Niestety, z immunitetem poselskim w torebce. To jest szczególnie niebezpieczne” – podkreślił.

„Najgorsze było to, że wyprowadzone na ulice kobiety, pod kłamliwym hasłem, że to PiS im zagraża, podczas gdy to PiS zablokował tę ustawę, przeciwko której protestowały, to teraz wcale PiS nie zyskał wdzięczności tych kobiet, tylko jest jeszcze większym wrogiem, bo się ugiął” – zauważył.

Telewizja Republika.pl: stefczyk.info

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj