Bezpłatne badania dla mężczyzn, czyli Kapitan Światełko w Sky Tower i Arkadach Wrocławskich

styl.jpg

W najbliższą sobotę w Sky Tower, a w niedzielę w Arkadach Wrocławskich prowadzane będą bezpłatne konsultacje lekarskie i badania dla panów. Będzie można skorzystać też z usług profesjonalnego barbera. Akcja jest częścią ogólnopolskiej kampanii Movember Polska. 

12 listopada w Sky Tower, a 13 listopada w Arkadach Wrocławskich  zagości Kapitan Światełko, który zaprasza panów do czynnego udziału w kampanii Movember. Głównym celem akcji jest zachęcenie panów do badań profilaktycznych pod kątem nowotworów jąder i prostaty. W związku z tym przeprowadzane będą bezpłatne badania dla mężczyzn. Każdy chętny będzie mógł wykonać bezpłatne badanie USG jąder oraz skorzystać z konsultacji lekarskich. Wszystko w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu, które zapewni badanym komfort i prywatność.

Dodatkowo wszyscy chętni panowie będą mogli na miejscu skorzystać z usług profesjonalnego barbera, czyli bezpłatnie ostrzyc sobie wąsy lub brodę.

Sobotnia i niedzielna akcja organizowana jest przez Fundację Kapitan Światełko. W tym roku wspierają ją siatkarze aktualnego Mistrza Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn – drużyna ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. 

źródło: wroclaw.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj