Marsz Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości

pacz.jpg

Już w sobotę 19 listopada SZLACHETNA PACZKA
i AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI przejdą ulicami 16 miast wojewódzkich aby ogłosić całemu światu otwarcie bazy rodzin i dzieci!

To właśnie od tego dnia na   www.szlachetnapaczka.pl  każdy będzie mógł wybrać rodzinę, dla której przygotuje mądrą pomoc, lub też dziecko, któremu ufunduje roczny udział w Akademii.

Nie inaczej będzie we Wrocławiu! Punktualnie o godz. 12:00 wyruszymy z placu przy Dworcu Głównym PKP, przejdziemy przez Podwale i dotrzemy na Plac Solny, by tam wspólnie świętować ten wielki dzień 🙂

Podczas marszu nie raz krzykniemy – JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO! To wciąż aktualne hasło, które przypomina nam, że wszyscy powinni sobie radzić w życiu i wzajemnie sobie pomagać. Naszym celem jest Polska, jako kraj, w którym ludzie wspierają się, stają się bohaterami i przekraczają siebie. Dlatego pewnie stawiamy kolejne kroki ku temu aby nauczyć Polaków radzić sobie w życiu.

Dlatego też, nasze programy się zmieniają! Z Paczką i Akademią można pomagać na wiele sposobów – wprowadzamy nowe formy zaangażowania takie jak: Inwestor Społeczny, Klub Filantropa, Sztuka Teraz. To tylko kilka z wielu możliwości pomagania razem z nami.

W tak wyjątkowych chwilach warto być razem, przeżyć je wspólnie, dlatego chcemy Was zaprosić na to wielkie Paczkowo Akademiowe święto! Na to wydarzenie zapraszamy WSZYSTKICH ☺ Weźcie ze sobą kolegę, koleżankę, mamę, tatę, babcię, rodzeństwo, sąsiada, przyjaciół. Marsz jest również doskonałą okazją do lepszego poznania Paczki i Akademii! Zabierzcie ze sobą czerwone i granatowe koszulki, flagi, entuzjazm i energię!

19 listopada 2016
Godz. 12:00
Plac przy Dworcu Głównym PKP od ul. Piłsudskiego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj