Petru do Macieja Knapika ( TVN): Dziękuję za pytanie. Tak jak się umówiliśmy. Czy Petru znał pytania przed konferencją ?

petru duza rozdzielczosc.jpg

Tego jeszcze nie było. Ryszard Petru – mówiąc językiem internautów – dokonał samozaorania. W trakcie konferencji prasowej dotyczącej 365 dni rządów PiS podziękował dziennikarzowi TVN Maciejowi Knapikowi za zadane pytanie. I dodał: „Myśmy z Panem redaktorem się umówili, tak, że w związku z tym, że będzie tylko pięć osób…”. Tak to lider Nowoczesnej jeszcze nigdy się nie ośmieszył. Przy okazji wsypał stację TVN.
 
Nowoczesna zorganizowała konferencję w Sejmie. Temat: „365 dni. Czarna Księga rządów PiS”. Nie byłoby w niej nic ciekawego, gdyby nie pewne wyznanie Ryszarda Petru. Ujawnił, że umówił się z redaktorem TVN na zadanie pytania.
 

 

– Dziękuję Panie redaktorze za to pytanie. Liczyłem właśnie na to, że Pan to pytanie zada. Taki właśnie był,… myśmy się z Panem redaktorem się umówili, tak, że w związku z tym, że będzie tylko pięć osób… – mówił Petru.

– Na nic,… na nic. Szanowni Państwo, na nic się z panem posłem Petru nie umawiałem. No dobrze – wszedł w słowo Maciej Knapik z TVN.

 

 

Prawdziwe informacje są te, które są zaprzeczone, prawda. Chciałem powiedzieć, że musieliśmy… – usiłował powiedzieć Petru.

Posłankom towarzyszącym liderowi Nowoczesnej było do śmiechu. Chyba trzeba im wytłumaczyć, że ich „guru” całkowicie się skompromitował.
 – Nie ufajcie politykom – dodał Knapik.
 
– Panie redaktorze, my się musimy umówić na oddzielne spotkanie – dodał Petru.

źródło: niezalezna.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj