Podsumowanie przedłużonego weekendu na dolnośląskich drogach

policja z lizakiem.PNG


Miniony weekend na dolnośląskich drogach minął dość spokojnie. Mimo zwiększonego ruchu pojazdów, ilość zaistniałych wypadków nie odbiega od liczby zdarzeń odnotowywanych często podczas zwykłych dni roboczych. Od piątku do niedzieli na terenie województwa odnotowano 15 wypadków. W tym okresie funkcjonariusze ujawnili i zatrzymali 53 nietrzeźwych kierujących. 

Miniony weekend, który był przedłużony z uwagi na Święto Niepodległości, jeżeli chodzi o wypadki, minął na drogach województwa dolnośląskiego dość spokojnie. Od piątku do niedzieli na terenie województwa odnotowano łącznie 15 wypadków, w których 16 osób odniosło obrażenia. 

Niestety wśród wypadków 1 z nich okazał się śmiertelny. Do zdarzenia doszło 12 listopada br., w godzinach wieczornych, na terenie powiatu świdnickiego. Kierujący samochodem osobowym, potrącił starszą kobietę, która w wyniku zdarzenia poniosła śmieć na miejscu. 

Dolnośląscy policjanci w okresie od 11 – 13 listopada 2016 r. ujawnili i zatrzymali 53 osoby, które mimo wielokrotnych apeli o trzeźwość, zdecydowały się wsiąść za kierownicę swoich pojazdów po spożyciu alkoholu. 
 

źródło: KP Wrocław

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ