Zdrowie pod Kontrolą”: bezpłatne badania profilaktyczne

lekarze.png

19 listopada Arkady Wrocławskie zapraszają na kolejną edycję „Zdrowia pod Kontrolą”. Bezpłatne badania profilaktyczne i porady medyczne prowadzone będą w godzinach od 10:00 do 18:00.

19 listopada na poziomie 0 wszyscy chętni będą mogli wykonać m.in.: pomiar glukozy we krwi, ciśnienia tętniczego, tlenku węgla w wydychanym powietrzu oraz cholesterolu (ten ostatni dla osób po incydentach kardiologicznych m.in. po przebytym zawale serca, udarze mózgu). Będą też stanowiska do badania EKG, spirometrii oraz miejsca, w których odbywać się będą instruktaż samobadania piersi i nauka pierwszej pomocy. Z kolei Fundacja DKMS prowadzić będzie zapisy do Bazy Dawców Komórek Macierzystych.

– Bezpłatne badania w naszym centrum to doskonała okazja, by w miłej atmosferze zadbać o swoje zdrowie. Dlatego zapraszamy wszystkich, by skorzystali z naszej akcji – mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu w Arkadach Wrocławskich.

Dodatkowo w ramach „Zdrowia pod Kontrolą” będzie można skorzystać też porad  dietetyka, który udzieli profesjonalnych wskazówek odnośnie zdrowego odżywiania. Natomiast w Szpitalu Pluszowego Misia najmłodsi będą mieli szansę oswoić się z widokiem „białego fartucha”.

źródło: wroclaw.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj