Platforma w coraz większej rozsypce. Marek Sowa odszedł do Nowoczesnej. Chce „budować silną alternatywę wobec PiS”

PO ładne.jpg

Poseł Marek Sowa nie należał do zbyt popularnych parlamentarzystów – poza tym, że jest bratem księdza Kazimierza Sowy. Dzisiaj jednak piszą o nim wszystkie serwis informacyjne. Porzucił bowiem Platformę Obywatelską i przeszedł do .Nowoczesnej. Ryszard Petru natychmiast pochwalił się transferem.

Marek Sowa jest posłem pierwszą kadencję. Wcześniej działał w samorządzie, był m.in. marszałkiem województwa małopolskiego. O jego niemal rocznej pracy w Sejmie niewiele można powiedzieć i napisać, ale dał o sobie znać – wzorem innych polityków opozycji – za pomocą prymitywnego wpisu w mediach społecznościowych.

 

Trwa spór dotyczący Trybunału Konstytucyjnego. Politycy często w ostrych słowach starają przekonać się społeczeństwo do swoich racji. Ale to, co zrobił jeden z polityków PO, jest skandaliczne

– podał portal niezalezna.pl w grudniu zeszłego roku.

O Sowie – zbieżność nazwisk z księdzem, który bryluje na antenie TVN nie jest przypadkowa – dzisiaj ponownie zrobiło się głośno. Za sprawą politycznego transferu. Opuścił bowiem Platformę Obywatelską i przeszedł do Nowoczesnej.

źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ