Telewizja Republika podała newsa o katastrofie smoleńskiej. Kto go nie dostrzegł?

smolensk.jpg

Telewizja Republika w swoim głównym serwisie informacyjnym jako pierwszy news wyemitowała materiał „Gazety Polskiej Codziennie” dotyczącą faktu, że polski samolot, który rozbił się w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 roku, uderzył w ziemię kołami. Polsat i TVN zupełnie pominęły w ogóle tę informację.

Dziś „Gazeta Polska Codziennie” poinformowała, że „wyniki badań sekcji zwłok pary prezydenckiej jednoznacznie wskazują na to, iż samolot Tu-154M, którym polska delegacja leciała do Katynia 10 kwietnia 2010 r., uderzył w ziemię kołami, a nie – jak podaje wersja MAK-u i raport Jerzego Millera – w pozycji odwróconej. Ustalenia polskich i zagranicznych biegłych potwierdzają zeznania naocznych świadków wydarzenia”.

„Gazeta Polska Codziennie” dotarła do wstępnych wyników sekcji zwłok śp. Pary Prezydenckiej. Według ustaleń dziennikarzy, wnioski z pracy biegłych wnoszą przełomowe informacje do śledztwa smoleńskiego. Przeczą one dotychczasowym tezom zawartym w raportach rosyjskiego MAK-u i Jerzego Millera. Może to być punkt zwrotny w śledztwie.

Informację podała w swoim głównym serwisie informacyjnym Telewizja Republika, zupełnie nie dostrzegły jej natomiast Polsat i TVN. 

 

Włączmy dzisiaj serwisy informacyjne i zobaczymy, kto jest kłamcą smoleńskim na własne oczy

– stwierdził dziś Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „GPC”.

źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ