Muzułmanin grozi Shaded

pobrane (1).jpg

 

Polska działaczka społeczna, prezes Fundacji Estera Miriam Shaded opublikowała na Facebooku groźby, które otrzymała od jednego z użytkowników tej sieci społecznościowej. Muzułmanin Osama J. w wulgarnych słowach napisał kobiecie, co jej zrobi, gdy „ją tylko dorwie”.

Shaded urodziła się w polsko-syryjskiej rodzinie w Warszawie. Jest prezesem Fundacji Estera, która zajmuje się organizacją pomocy chrześcijańskim rodzinom z Syrii. Nie kryje się z tym, że walczy z fundamentalistycznym islamem.

 

Sporo osób oskarża mnie o mowę nienawiści i ksenofobię. Ja tylko uświadamiam ludzi, że to islam jest mową nienawiści wobec nas. Muzułmanie wkraczają do Europy, narzucają nam swoje prawa, a sami nienawidzą naszych praw i nie akceptują wyznawanych przez nas wartości

– mówiła we wrześniu na antenie Telewizji Republika.

Miriam Shaded niejednokrotnie mówiła, że będzie dążyć do delegalizacji islamu w Polsce.
 
Działaczka społeczna poprzez Facebooka otrzymała od muzułmanina groźby. Ujawniła wiadomości, jakie na czacie pisał do niej mężczyzna.
 

(Fot. screen facebook.com)

Osama J. (Osama R G J.) podaje na Facebooku, że pracuje w „Palestine Football Association”. Miał uczyć się w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Tam też ma mieszkać.
 
Jak udało nam się ustalić, mężczyzna o tym samym nazwisku – Osama R G J. – prowadzi działalność gospodarczą zarejestrowaną w Dąbrowie Górniczej w zakresie fizjoterapii.

fot. youtube.com

źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ