Różecka do Dutkiewicza: Podaj się do dymisji!

debata.jpg

Tematem dnia stało się oświadczenie prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza o rezygnacji z kandydowania w wyborach 2018 r. 

 W świetle ostatnich doniesień o problemach finansowych miasta oraz z Narodowym Forum Muzyki, wielu komentatorów sytuacji politycznej ze stolicy Dolnego Śląska zastanawia się czy ogłoszenie takiej deklaracji właśnie teraz ma na celu medialne przyćmienia tychże problemów.

Pani Poseł Mirosława Stachowiak – Różecka w następujący sposób komentuje dzisiejszą decyzje

W związku z ogłoszoną przez Prezydenta Wrocławia na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej decyzją o nie ubieganiu się o reelekcję w wyborach samorządowych, apeluję! Rafale, pozwól by wrocławianie mogli jak najszybciej podjąć decyzję o tym, kto wraz z nimi stawi czoła konsekwencjom złych decyzji podjętych przez Ciebie w ostatnich latach. Zwłaszcza w sferze przepłaconych inwestycji, finansów publicznych i rozwiązań komunikacyjnych. Wrocław potrzebuje dobrego planu naprawczego i nowej wizji miasta, w której niewątpliwie na pierwszym miejscu będą wrocławianie i ich potrzeby, a Ty właśnie dziś oznajmiłeś, że nie dajesz rady. Daj szansę, by odpowiedzialność za to wziął ktoś inny, kogo mieszkańcy wybiorą w przyśpieszonych wyborach. Podaj się do dymisji!

 

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ