Cejrowski uważa, że Trump jest szczery, nie kręci

79fb78d76f4028fb13a8ce228606e3c7_XL.jpg

Wojciech Cejrowski w rozmowie z tygodnikiem „Do Rzeczy” komentuje wygraną Trumpa w wyborach prezydenckich w USA oraz mówi o tym, czy Polskę czeka dobry czas za prezydentury Trumpa. Oraz, podróżnik wzywa nasz rząd, by szedł za przykładem Brytyjczyków i opuścił UE.

„Trump jest zawsze szczery. Nie kręci, nie udaje, nie ukrywa złości – woli prawdę – uważa Wojciech Cejrowski i dodaje, że Trump szczegółowo przedstawił plan swojej prezydentury: „Konstytucyjnym obowiązkiem prezydenta Stanów Zjednoczonych jest stawiać na pierwszy miejscu interes USA”.

O Clinton Cejrowski mówi: „Hillary właśnie dlatego przegrała, że gadała o ideologii”. Natomiast Trump wg. podróżnika jest szczery w tym co robi, ciepły i miły. – Nie kręci, nie udaje, nie ukrywa złości – woli prawdę od krętactwa wiecznie uśmiechniętych i zawsze grzecznych dyplomatów”.

A o przyszłości Polski w czasie prezydentury Trumpa, Cejrowski mówi, że nasz kraj powinien się dla Trumpa wartościowym partnerem i że Polska powinna skupić się na interesie polskim a nie UE. – POLSKA Powinna jak najszybciej wyjść z Unii – podobnie jak zrobili to Brytyjczycy – mówi Cejrowski.

fot. youtube.com

źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ