Kabaret w Nowoczesnej nabiera rozpędu. Do Scheuring-Wielgus dołączył Rabiej

nowoczesna..png

Robi się coraz zabawniej. Dopiero co rzecznik Nowoczesnej Paweł Rabiej przepraszał za zachowanie swojej partyjnej koleżanki, czyli Joanna Scheuring-Wielgus, a już zdążył się z tych przeprosin wycofać. Wygląda na to, że kabaret w partii Ryszarda Petru ma się coraz lepiej. 

Sejmowy wybryk posłanki Nowoczesnej był wczoraj jednym z głównych tematów w mediach. Joanna Scheuring-Wielgus zaczepiła w gmachu parlamentu dziennikarkę „Wiadomości” TVP Ewę Bugałę i nalegała, żeby nagrała z nią tzw. setkę. Powodem miały być przygotowywane przez reporterkę materiały. Po prostu nie przypadły poseł do gustu.

Zachowanie Scheuring-Wielgus – choć ona sama niż złego w tym nie widzi – zostało skrytykowane nie tylko przez internautów i polityków innych ugrupowań, ale i przez samą Nowoczesną. 

Poseł Joanna Scheuring-Wielgus wywodzi się z ruchów miejskich. Ona sama prowadziła fundację i sądzę, że miała swoje osobiste powody, aby zareagować w sposób bardzo zdecydowany. Jeżeli Ewa Bugała z „Wiadomości” lub jakikolwiek dziennikarz z innych mediów poczuli się urażeni to w imieniu klubu Nowoczesna przepraszam 

powiedział w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl Paweł Rabiej

To już jednak nieaktualne. Dziś w programie TVP „Gość Wiadomości” poseł Nowoczesnej wycofał się ze swoich słów. – O żadnych przeprosinach nie ma mowy, popieram zachowanie Joanny Scheuring-Wielgus – oświadczył niespodziewanie Rabiej. 

źródło: niezależna.pl

fot: youtube

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ