Zoo na ratunek

zoo wroclaw.jpg

Przed nami kolejne spotkanie w ramach cyklu ZOO na ratunek. W najbliższy piątek, tj. 9.12.2016 roku, o godzinie 16:00 w Terrarium odbędzie się spotkanie prezentujące projekty ochrony gadów wspierane przez wrocławskie ZOO i Fundację DODO

Spotkanie zaczniemy w pawilonie Terrarium, po którym oprowadzi nas jego kierownik pan Marek Pastuszek wraz z opiekunami gadów. Będzie to okazja aby, między innymi, odwiedzić warany z Komodo, przyjrzeć się karmieniu żółwi słoniowych i poznać tajniki największej w Polsce hodowli terraryjnej. 
Następnie udamy się do Afrykarium, gdzie zaprezentujemy wspierany przez wrocławskie Zoo i Fundację DODO projekt badania i ochrony waranów na wyspie Flores oraz akcję ratowania skonfiskowanych w Birmie żółwi wielkogłowych. Odwiedzimy również gady żyjące w Afrykarium.

Przypominamy, aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy wpłacić minimum 10 zł (zachęcamy do większej hojności) na konto: 98 1020 5226 0000 6902 0529 7371 z dopiskiem „żółwie wielkogłowe”. Wejście do ZOO przez bramę służbową od godziny 15:00 za okazaniem potwierdzenia dokonania przelewu. Wpłaty zostaną przekazane na akcję ratowania żółwi w Birmie.

źródło: wroclaw.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ