„Jak ukraść miliony! Czyli wykład o oszustwach podatkowych”

gh12.png

Zapraszamy na spotkanie otwarte wrocławskiego oddziału Stowarzyszenia KoLiber, w ramach którego odbędzie się wykład Macieja Letkiewicza pt.: „Jak ukraść miliony! Czyli wykład o oszustwach podatkowych”

Wydarzenie odbędzie się 8 grudnia w siedzibie wrocławskiego oddziału Stowarzyszenia Civitas Christiana przy ul. Kuźniczej 11-13 o godzinie 18:00.

Wszystkich zainteresowanych działalnością Stowarzyszenia Koliber zapraszamy także na mniej formalne spotkanie po wykładzie.

W trakcie wykładu prelegent postara się przybliżyć mechanizmy najpopularniejszych oszustw podatkowych w szczególności karuzel VAT, które są obwiniane za gigantyczne straty budżetu państwa. Zarysowane zostaną konsekwencje działalności oszustów zarówno dla państwa jak i dla zwykłych obywateli. Omówiona zostanie obecna próba uszczelniania systemu podatkowego przez rząd.

Maciej Letkiewicz – I Wiceprezes Stowarzyszenia KoLiber, autor raportów podatkowych, student prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego, zawodowo związany z działem podatkowym jednej z międzynarodowych firm doradczych. Interesuje się głównie prawem gospodarczym z szczególnym uwzględnieniem prawa podatkowego, ekonomią i kawą.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ