Taniej na mecze Śląska – dla wszystkich

wks.jpg

Tańsze bilety i logo Wrocławia na koszulkach piłkarzy – to grudniowe akcje wprowadzone przez WKS. Mają pomóc polepszyć frekfencję na meczach.

Normalny bilet do tej pory kosztował 37 złotych. Od 7 grudnia kupimy go za 30 złotych. Największa rewolucja związana jest z biletem rodzinnym. Zmianie ulegnie także wygląd sportowych koszulek piłkarzy: pojawi się na nich logo Wrocławia. – Chcemy, aby klub jeszcze mocniej utożsamił się z Wrocławiem i aby wszystkich mieszkańców stać było na bilet na mecz. Ale żeby trybuny zapełniły się kibicami muszą starać się nie tylko pracownicy klubu, ale też sami piłkarze. Nikt nie będzie chciał chodzić na mecz podczas, którego nie trafiane są strzały z karnego – mówi prezes Śląska Wrocław, Krzysztof Hołub.

Piłkarze w nowych wrocławskich koszulkach zaprezentują się już na grudniowym meczu z Arką Gdynia.

Dzieci i uczniowie

Duże i pozytywne zmiany przy kupnie biletów czekają również młodych fanów. W tym sezonie kilkakrotnie przeprowadzana była akcję „Mamo, tato – chcę na mecz!”. W jej ramach kibice Śląska, którzy nie skończyli jeszcze 13. roku życia, na mecze naszej drużyny wchodzili za darmo. Akcja cieszyła się powodzeniem i dużym zainteresowaniem ze strony najmłodszych i ich opiekunów. Od najbliższego spotkania promocja wprowadzona zostaje na stałe. Każdy kibic, który nie skończył 13 lat, może wejść na spotkanie WKS-u na Stadionie Wrocław za darmo. Dzieci w tym wieku muszą wybrać się na mecz z dorosłym opiekunem. Z kolei młodzież w wieku 13-18 lat na spotkania Śląska wchodzi od teraz za jedyne 10 złotych. To ogromna zmiana w stosunku do np. 30 złotych za bilet na trybunę C przy meczu I kategorii wg starego cennika.

Nowy cennik

Bilet rodzinny

Kolejne udogodnienia dotyczą biletów na Sektor Rodzinny. Wprowadzony zostaje specjalny Bilet Rodzinny, na który mogą wejść 2 osoby dorosłe, a na każdą z nich może przypadać maksymalnie 5 dzieci do ukończenia 13. roku życia. Jeśli rodzic wybiera się na mecz z jednym dzieckiem, to oczywiście nie płaci jak za Bilet Rodzinny, tylko jak za dwa bilety indywidualne. Cennik zawsze wybierze korzystną dla kibica opcję.

Seniorzy

Śląsk Wrocław kończy w przyszłym roku 70-lat. Ale na mecze WKS-u już teraz w niższych cenach mogą chodzić kibice, którzy ukończyli 60. rok życia! Bilet to od dziś tylko 10 złotych! – Chcemy zachęcić do przychodzenia na nasze mecze również młodzież starszą, pamiętającą i przeżywającą razem z klubem wiele kart jego historii. Właśnie dlatego, przygotowaliśmy specjalne udogodnienia dla naszych fanów-seniorów. Promocyjne bilety przysługują teraz nie od 65. roku życia, ale już dla każdego, kto skończył 60 lat – dodają pracownicy klubu. 

źródło: wroclaw.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ