Pobił swoją partnerkę, bo nie chciała dać mu pieniędzy na alkohol

policja.jpg

Do policyjnego aresztu trafił 49 letni lubinianin. Mężczyzna podejrzany jest o kradzież oraz pobicie swojej partnerki. Bitej kobiecie pomogli dwaj mężczyźni, którzy byli świadkami całego zajścia.

Mieszkanka Lubina wraz ze swoim partnerem wracała do domu. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Jednak ilość spożytych procentów nie była dla niego wystarczająca. Zażądał od kobiety, aby ta dała mu pieniądze na kolejny zakup trunków. Gdy odmówiła zaczął ją bić a następnie wyrwał torebkę, z której zabrał 10 złotych. Doszło do szarpaniny.

Całą sytuację zaobserwował inny mężczyzna, który ruszył lubiniance z pomocą. Kierowca, który przejeżdżał obok również nie został obojętny i pomógł ostudzić zapały agresora. Dwaj panowie skutecznie go obezwładnili a następnie o całym zdarzeniu powiadomili dyżurnego lubińskiej policji. Funkcjonariusze przybyli na miejsce zgłoszenia zatrzymali agresywnego mężczyznę i umieścili go w policyjnym areszcie.

Pokrzywdzona trafiła do szpitala. Na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń. Zatrzymany 49 letni mieszkaniec Lubina po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty pobicia i kradzieży. Za swój czyn odpowie przed sądem. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP w Lubinie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj