MARY WAGNER PONOWNIE ARESZTOWANA

n2.jpg

Katoliczka Mary Wagner ponownie została zaaresztowana za próbę ochrony nienarodzonych dzieci. Do zatrzymania doszło wczoraj po południu w centrum aborcyjnym w Toronto. Kanadyjkę skuto w kajdanki i w asyście dwóch funkcjonariuszy wprowadzono do policyjnego samochodu.

Mary Wagner kolejny raz we wspomnienie tak bardzo jej bliskiej Matki Bożej z Guadalupe podjęła się ratowania nienarodzonych dzieci, których matki chcą dokonać aborcji.

Jej „broń” to białe i czerwone róże, kilka ulotek, które ukazują, że aborcja nie jest rozwiązaniem, że istnieją inne możliwości, dzięki którym poczęte dzieci mają szansę przeżyć. Prawdy o aborcji bardzo boją się właściciele placówki aborcyjnej, którzy niedopuszczaną, aby Mary mogła rozmawiać z ich pacjentkami.

Do zatrzymania katoliczki doszło w The Bloor West Village Women’s Center. Centrum znajduje się w biurowcu na czwartym piętrze. Dzisiaj ma odbyć się przesłuchanie Kanadyjki.

Wczoraj przyjaciele i rodzina Mary Wagner prosili o modlitwę w intencji katoliczki.

Poprzednie zatrzymanie katoliczki miało miejsce także 12 grudnia. Mary Wagner na wolność wyszła w kwietniu 2016 r. Spędziła 135 dni za kratami. Została skazana za sianie zgorszenia i złamanie zakazu sądowego.

źródło: radiomaryja.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ