Olbrychski przerwał próby bo sceniczna partnerka popiera PiS

pobrane (2).jpg

Jak informuje portal Onet.pl, Daniel Olbrychski i Anna Chodakowska uczestniczyli w próbach spektaklu „Kwartet”, który miał mieć premierę wiosną w Teatrze Narodowym.

Podczas jednej z prób aktorzy pokłócili się tak bardzo, że Olbrychski przerwał tę próbę i odmówił zagrania w jednym spektaklu z aktorką.  – Zerwałem próby i zrezygnowałem z udziału w spektaklu. Nie mogłem słuchać, jak Anna wychwala rządy PiS – informuje Onet.pl. 

Aktorka, która mówiła otwarcie o swoich wątpliwościach dotyczących tego, co 10 kwietnia 2010 roku, wydarzyło się w Smoleńsku, dodatkowo rozwścieczyła Olbrychskiego. – Mówiąc o Smoleńsku, Anna wprowadza się w jakieś niebywały stan. To było dla mnie nie do zniesienia – relacjonował.

Do incydentu odniosła się również Anna Chodakowska. – Daniel ma rozbuchane ego, stąd taka emocjonalna reakcja. Decydując się na udział w spektaklu, wiedział przecież, co robi. Znamy się od dziesiątków lat i znamy swoje poglądy – powiedziała. – Ja nie robię problemu z jego przekonań, mimo że się z nimi nie zgadzam – dodała. 

fot. youtube.com

źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ