Mieszkańcy na Przedmieściu Oławskim ubiorą choinkę

choinka.jpg

Po raz pierwszy mieszkańcy na Przedmieściu Oławskim wspólnie ubiorą choinkę, będzie także świąteczne kolędowanie i poczęstunek. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 20 grudnia, na skwerze u zbiegu ulic Pułaskiego i Kościuszki (przy biurze Moico).

– Zapraszamy wszystkich mieszkańców Przedmieścia Oławskiego. Na uczestników świątecznego spotkania czekać będzie domowy poczęstunek – ciepła zupa, jabłka, kawa, herbata oraz gorąca czekolada na rozgrzewkę i słodycze dla najmłodszych – mówi Grażyna Adamczyk-Arns, prezes Zarządu Wrocławska Rewitalizacja Sp. z o.o.

Świąteczne spotkanie odbędzie się we wtorek, 20 grudnia, na skwerze u zbiegu ulic Pułaskiego i Kościuszki (przy biurze Moico). Organizatorzy informują, że od 10.00 do 13.00 do przystrajania choinki przystąpią uczniowie szkół Przedmieścia Oławskiego wyposażeni w własnoręcznie wykonane ozdoby. Po południu, od godz. 15.00 do 18.00 choinkę będą ubierać mieszkańcy.

– Zachęcamy do przyniesienia również własnych dekoracji. Jako dodatkową atrakcję zaplanowaliśmy ustawienie fotobudki. Zapraszamy do zabrania świątecznej pamiątki, własnego zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia – dodaje Grażyna Adamczyk-Arns.

Organizatorami spotkania jest miejska spółka Wrocławska Rewitalizacja wraz z partnerami: Moico (dostawca światłowodowego internetu), Wrocławska Spółdzielnia Socjalna, Real Estate Developer (deweloper osiedla Nowa Papiernia) oraz pracownia projektowa AP Szczepaniak.

Lokalne Biuro Rewitalizacji – miejsce spotkań dla mieszkańców

W listopadzie na Przedmieściu Oławskim, przy ul. Hercena 13 otwarto Lokalne Biuro Rewitalizacji. Jest to miejsce pracy, spotkań, doradztwa, dyskusji i wymiany doświadczeń. W swobodnej atmosferze można podyskutować o przyszłości Przedmieścia Oławskiego, a ponadto poznać plany rewitalizacji, zgłosić pomysł lub problem, skorzystać z bezpłatnego doradztwa i poznać sąsiadów. O pracy Lokalnego Biura Rewitalizacji – czytaj tutaj.

ww

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

źródło: wroclaw.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ