Cejrowski: UE prześladuje Polskę podobnie jak ZSRR

cejrowski.jpg

“Chodzi o dojenie Polski, aby Polacy nie decydowali samodzielnie, ale by zatwierdzali przepisy, które ktoś przesyła z Brukseli” – mówił w “Poranku Radia Wnet” Wojciech Cejrowski.

Podróżnik w rozmowie z Krzysztofem Skowrońskim, podkreślił, że komunizm nie upadł wraz z upadkiem muru berlińskiego.

“Kocham moją Ojczyznę i chciałbym, aby obalić system, który oblepia mównice parlamentarną. Chciałbym, aby Unia Europejska upadła, tak jak chciałem, aby kiedyś mur berliński upadł. Myślałem, że komunizm legnie pod gruzami, ale niestety przepoczwarzył się w oligarchię i zarabia forsę na nas. Kiszczaki dostają po kilkanaście tysięcy złotych choć z troski. Przyjeżdżam, aby obalić ten system. Unia Europejska prześladuję Polskę podobnie jak Związek Sowiecki, chodzi o dojenie Polski, chodzi oto, aby Polacy nie decydowali samodzielnie, ale by zatwierdzali przepisy, które ktoś przesyła z Brukseli” – mówił.

Cejrowski nie zostawił suchej nitki na Tusku i “jego” autostradach”.

 

“Autostrady Donalda Tuska na Euro 2012? Na pewno były, ale pewnie je przegapiliśmy, ktoś je zwinął i sprzedał w innym kraju. Jak Tusk obiecał, to z pewnością gdzieś się pojawiły. Pojawiły się też zbankrutowane przedsiębiorstwa, po tym jak podobno Donald Tusk im nie zapłacił” – powiedział, dodając: “Donald Tusk jest przestępcą. Mam nadzieję, że jak wróci do Polski, to politykę będzie prowadził zza krat”.

Odniósł się także do okupowania przez posłów Platformy Obywatelskiej Sali Plenarnej.

“Zgasić im światło i ogrzewanie, niech przyniosą farelki własne i napędzają to na dynamo, Zieloni dadzą im dynamo, niech pedałują, to trochę schudną” – instruował.

W odniesieniu do ostatnich wydarzeń w Berlinie, powiedział:

“Przebywanie z Niemcami wspólnie w NATO jest zagrożeniem dla Polski. Oni nie potrafią złapać dziada, który zabił ludzi za pomocą ciężarówki, chociaż wiedzą o nim wszystko. Mówią, że nie mogą go deportować, bo nie ma paszportu, to niech mu go wystawią!”.

fot. youtube.com

źródło: stefczyk.info

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ