O problemie tożsamości, wyznawanych wartościach i przybywających uchodźcach w “Nowym Życiu”

nz.jpg

W styczniowym numerze miesięcznika „Nowe Życie” zaprezentowano refleksje dotyczące problemów współczesnej Europy. O problemie tożsamości, wyznawanych wartościach i przybywających uchodźcach wypowiadają się min. abp Hollerich z Luksemburga, bp Siemieniewski z Wrocławia, Kazimierz Ujazdowski.

Można także przeczytać o miejscu chrztu Chrystusa i człowieczeństwie Jezusa, dobrym przeżyciu wizyty duszpasterskiej czyli kolędy. Poruszony został także problem trwałości małżeństwa , wdzięczności i przeżywaniu przez nas czasu. Zachęcamy do lektury kolejnego odcinka poświęconego św. Jadwidze – tym razem o nieudanym procesie kanonizacyjnym. W nowym roku pojawiły się nowe rubryki: felieton kulturalny Marka Mutora – dyrektora wrocławskiego Ośrodka Pamięć i Przyszłość, cykl Zdrowe ciało, zdrowy duch oraz zachęta ks. Radeckiego do powstania z kanapy.

Życzymy miłej lektury. Ponadto informujemy, że archiwalne teksty z miesięcznika „Nowe Życie” oraz wybrany artykuły z gazetek parafialnych ukazujących się w archidiecezji wrocławskiej dostępne są na stronie internetowej, natomiast najnowsze informacje na profilu pisma na Facebooku.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ