Zdumiewające świadectwo Wojciecha „Amaro”: Pan Jezus przyszedł do mnie i powiedział – pójdziesz za mną

armano.jpg

Kilka miesięcy temu znany restaurator Wojciech Modest Amaro opowiedział o swoim nawróceniu i zbliżeniu się do Boga na łamach tygodnika „Dobry Tydzień”. Amaro udzielił też świątecznego wywiadu w programie „Dzień Dobry TVN” , w którym opowiedział o tym, jak wyglądało jego spotkanie z Bogiem.

Przychodzi moment, kiedy coś się dzieje, znam wiele świadectw, które mówią, że coś się zadziało przez chorobę, tragiczne wydarzenie, w naszym życiu, to w zasadzie wszystko dobrze idzie, kariera toczy się rewelacyjnie, mamy dom marzeń – mówił o początkach swojego nawrócenia znany restaurator.

„Zdaliśmy sobie sprawę, że jest jakaś luka, jakaś pustka”

– Nagle będąc w tym posiadaniu zdaliśmy sobie sprawę, że jest jakaś luka, jakaś pustka i ten krzyk rozpaczy, że ja nie wiem co dalej. Ta najważniejsza wartość, czyli Pan Bóg, była gdzieś przekładana odkładana. To może nie było tyle nawrócenie, co opamiętanie. Pan Jezus przyszedł do mnie i powiedział: pójdziesz za mną. To był najpiękniejszy głos i tak zrobiłem – mówił Amaro.

„Czym jest miłosierdzie?”

– Papież Franciszek ogłosił ten rok rokiem miłosierdzia. Pytanie, czym jest to miłosierdzie? Co to takiego jest? Wszyscy znamy te formułki, to jest cała moc przyjęcia Jezusa do swojego życia – mówił znany restaurator.

Źródło: Telewizja Republika  / Dzień Dobry TVN

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ