Totalna opozycja pośmiewiskiem w internecie

aferas.jpg

Sami się o to prosili, to mają. Totalna opozycja staje się pośmiewiskiem. W ramach kolejnego happeningu w Sejmie, poseł Rafał Trzaskowski z Platformy Obywatelskiej zaprezentował „dekalog wolności”. Naprawdę wartości?
Ogłaszanie takiego dekalogu po 8 latach rządów to dość karkołomny pomysł, tym bardziej, że wyborcy dobrze pamiętają jakie „wartości” prezentowała Platforma Obywatelska. Szybko powstał katalog afer zamiast katalogu „wartości”. -Nie potrafię uwierzyć, że „polscy” politycy mogą być tak żałośni. Wszystkie postulaty złamali, kogo oni uważają za idiotów!- piszą internauci.

Na planszy trzymanej przez Trzaskowskiego możemy przeczytać: Afera taśmowa, afera hazardowa, afera stadionowa, afera stoczniowa, afera autostradowa, afera Amber Gold, afera gazowa, afera wyciągowa”.  Na innym zdjęciu widzimy Jaruzelskiego, również z planszą. Czytamy na niej: Dekalog wolności. Władza nie może ograniczać: wolności słowa, wolności mediów i internetu, wolności zgromadzeń, wolności sumienia, wolności organizacji obywatelskich, wolności samorządów, wolności kultury, wolności nauki, wolności gospodarczej, wolności parlamentu. Gwarancją wolności jest niezawisłość sądów i Trybunału”.

fot. Twitter. com
źródło: stefczyk.info

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj