Dla ponad 70 proc. obywateli Polski 2016 rok był znakomity

images.jpg

Opozycji nie w smak nastroje Polaków. Dlatego za wszelką cenę dążą do destabilizacji społeczeństwa. Rok 2017 na pewno nie będzie pod tym względem inny. Opozycja będzie chciała wywołać konflikt – czy wojnę domową, tego nie wiemy. Wiemy za to jedno, dla ponad 70 proc. Polaków rok 2016 – czyli rok rządów PiS i prezydenta Dudy, był jednym z najlepszych lat w Polsce. Poczucie szczęścia zadomowiło się za rządów Beaty Szydło w domach większości Polaków!

Sondaż przeprowadzony dla „Dziennika Gazety Prawnej” nie pozostawia złudzeń. Za rządów PiS Polacy są optymistami i szczęśliwymi ludźmi. Tak uważa 70 proc. pytanych. „Ponad 70 proc. pytanych twierdzi, że mijający rok był dobry na ich rodzin, a 67 proc. – że był dobry dla nich osobiście, podczas gdy dla Polski odpowiedni odsetek odpowiedzi wynosi 52. proc., a dla świata – 49 proc”.

Staliśmy się wreszcie optymistami – twierdzi politolog Norbert Maliszewski.

Na pewno nie jest to w smak polskiej opozycji z kategorii KOD czy Petru. Po raz pierwszy od wielu lat Polacy czują się u siebie dobrze. I trzeba mocno podkreślić – to nie zasługa poprzednich rządów PO – PSL, która robiła wszystko tylko dla swoich popleczników, pomijając, wręcz gardząc normalnymi Polakami, których wulgarnie pani Młynarska nazwała „Januszami”.

Polska idzie dobrą drogą, by wkrótce stać się po prostu rajem w Europie. Jeśli rząd Szydło będzie rządził jeszcze kilka lat, na pewno będziemy – o czym mówi np. ośrodek analityczny Stratfor – potęgą w Europie.

fot. pexels.com

źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ