Cugowski: Od śmierci Jana Pawła II lewactwo wyszło z ukrycia

cugowski.jpg

2005 rok, z powodu śmierci Ojca Świętego, był okresem granicznym dla polskiej polityki. Do tego czasu lewactwo siedziało spokojnie i cicho, a później zorientowało się, że może i ruszyło do przodu – mówił na antenie Telewizji Republika Krzysztof Cugowski.

– 2005 rok był złym rokiem, od tego roku rozpoczęły się złe czasy polityki, co gorsza spowodowała to prawa strona – stwierdził. – Jestem człowiekiem prawicy i jest mi za nich wstyd – dodał.

Jacek Świat nr 4 na licie PiS

Krzysztof Cugowski odniósł się również do afery taśmowej.

– Taśmy ujawnione przez „Wprost” to wstyd dla klasy politycznej, pomijam tu język, bo on już i tak schamiał we wszystkich sferach. Najbardziej mnie rozśmieszył mnie fakt, że największym problemem jest to, kto nagrał te rozmowy – mówił. – Jak nagrywali posłankę Beger, to były taśmy prawdy, a teraz mamy do czynienia po prostu z taśmami nielegalnymi – dodał.

 

Zdaniem muzyka, „cały problem z polityką w Polsce wiąże się ze sposobem jej prowadzenia”. A tym, co się obecnie dzieje w rządzie „powinien się zająć odpowiedni lekarz”.

Cugowski był także pytany o muzyczne plany na przyszłość. Wspomniał, że planuje wspólny projekt z synami.

– Przede mną mam nadzieję długie życie. To, że zamykamy książkę pt. „Budka Suflera” jest słuszne, bo teraz jesteśmy absolutnie sprawnymi muzykami, jesteśmy jeszcze w dobrej formie. Ale nic nie trwa wiecznie – mówił. – Coś będę robił na pewno. Mam kilka planów, które zaniedbałem. Zaczynamy się z synami zastanawiać nad rodzinną płytą – zapowiedział.

źródło: telewizjarepublika.pl

23 KOMENTARZE

  1. Ci straszni lewacy pozwolili hrabiemu Cugowskiemu się wykształcić, zrobić karierę. Zmieniła się władza to pan hrabia stał się prawicowcem. To się nazywa konformizm.

  2. Co p. Cugowski stało się z taśmami p.Beger.Czy ktoś poniósł z ich powodu jakąś karę.Nie bo to nic takiego się nie stało.Chyba dobrze pamiętam że uwczesnemu min sprawiedliwości zamókł służbowy laptop.Jest wiele innych spraw o których pan nie chce pamiętać .Lepiej niech jedna korzysta pan z daru jakim obdarzył BÓG czyli głosu.Najlepiej gdyby pan śpiewał swoje utwory bo nawet po śmierci kompozytorów pan ich próbuje przywłaszczyć.

  3. Pewnie na coś liczy. Narzekał, że ma małą emeryturę. „Bo coś co nas podnieca to się nazywa kasa”. Ot i cała prawda

  4. Cugowski, Ty Kurwo PiSowska , sprzedawczyku Watykański, Stul gębę , CIULU ❗❗

  5. Jest żałosne kiedy celebryta bawi się w polityka, przekręcs fakty,łże, manipuluje- wszystko aby dowieść swojej prawomyślności i lojalności wobec katoprawicy u władzy.

  6. Kiedy artysta zaczyna zajmować się polityką, to więcej z tego problemów, niż pożytku. Niech każdy pilnuje swojego miejsca w życiu.

  7. Panie Cugowski pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego. Ma Pan rację a że wyją co niektórzy to jak wyją to znaczy że jest znakomicie.

  8. Jak Mojżesz wyprowadził Żydów z niewoli to poszedł po dziesięć przykazań od Boga a niewdzięczni żydzi utopili ze złota nowe bóstwo dziś to pewna analogia Polacy to sami zrobili zdradzili św JP II i Kardynała Tysiąclecia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj