Grzechnik: W Ełku zamieszki i protesty bo mieszkańcy nie wierzą w polski wymiar sprawiedliwości

W Ełku zamieszki i protesty bo mieszkańcy nie wierzą w polski wymiar sprawiedliwości. W normalnym systemie morderca zostałby skazany na karę śmierci, u nas będziemy musieli utrzymywać go przez następne 25 lat.

Brak kary śmierci to jeden z powodów, który sprawia, że jesteśmy słabi, a muzułmanie wykorzystują tę słabość. Nie boją się dźgać, wysadzać, strzelać – organizować hekatomb na Europejczykach.

Niestety to nie oni są winni tylko my i klasy polityczne, które wybieramy. Muzułmanie są tacy sami od setek lat, nie zmienili się. To my na własne życzenie staliśmy się ofiarami.
To “nasi” politycy zaprosili do Europy kilka milionów muzułmanów.
To “nasi” politycy rozbrajają społeczeństwo, nie pozwalając nam się bronić.
To “nasi” politycy odeszli od kary śmierci, nawet podczas wojny.
To “nasi” politycy wprowadzili poprawność polityczną, która nie pozwala nazywać rzeczy po imieniu.

Musimy wrócić do normalności przywrócić karę śmierci, ułatwić Polakom dostęp do broni i zwiększyć granice obrony koniecznej oraz skończyć z lewicową cenzurą i zacząć otwarcie mówić, kto odpowiada za 90% zamachów terrorystycznych.

A Tak o muzułmanach w Afryce pisał sto lat temu Ferdynand Ossendowski(pisarz, dziennikarz, antykomunista, podróżnik):
“Na jedno tylko wskazałbym niebezpieczeństwo- o ile islam- ta wojownicza, fanatyczna międzynarodówka, wrażliwa jak ocean na każdy podmuch wiatru, nie zawładnie umysłami wszystkich szczepów murzyńskich, kwestia możliwości rozbudzenia czarnych tubylców nie grozi żadnymi wstrząsami. O ile zaś Koran z utajoną w nim nadzieją ostatecznego zwycięstwa nauki proroka ogarnie i zjednoczy całą ludność Afryki zachodniej, wtedy nie można przewidzieć przyszłości.”

autor: Robert Grzechnik

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ