W Innsbrucku na policję trafiło 18 wniosków kobiet napastowania seksualne

Austriacka policja prowadzi dochodzenie w sprawie bezprecedensowej liczby skarg o napastowanie seksualne, do którego doszło w sylwestrowy wieczór w Innsbrucku. Lokalna policja informuje, że skargi wniosło 18 kobiet.

Kobiety twierdzą, że zostały otoczone przez grupę dziesięciu mężczyzn podczas sylwestrowej zabawy, na głównym placu w Innsbrucku, gdzie zgromadziło się 25 tys. ludzi.

Sprawcy tańczyli wokół ofiar i nagle rzucili się na nie, chwytając za piersi lub wpychając im ręce między nogi. Wcześniej nie dochodziło do takich sytuacji.

To przykład kulturowego i cywilizacyjnego starcia, które nie musi objawiać się terroryzmem – mówi prof. dr hab. Mieczysław Ryba. Atak na kobiety jest atakiem w mężczyzn – dodaje historyk.

To jest przykład kulturowego i cywilizacyjnego starcia, które nie musi się objawiać terroryzmem w sensie prostym, czyli zamachów bombowych, ale właśnie tego typu konfliktami, które zupełnie inaczej obrazują miejsce czy role kobiety w życiu społecznym, podejście do kobiet czy wreszcie do zabaw. To jest rzecz, którą się próbuje negować w imię ideologii multikulturalizmu, ale kiedy przyjrzymy się na życie codzienne, to widać, że większe zbiorowisko społeczności islamskiej czy arabskiej na danym terenie powoduje w wielu wypadkach tego typu ataki – zaznacza prof. Ryba.

Do incydentu w Innsbrucku doszło w rok po wydarzeniach w Kolonii, gdzie w poprzedniego sylwestra doszło do masowych napaści seksualnych i napadów rabunkowych na kobiety. Sprawcami byli głównie imigranci z Afryki Północnej.

fot. Google Street View

źródło: radiomaryja.pl

1 KOMENTARZ

  1. Sadze, ze w Polsce ta innosc kulturowa bezowych, skonczylaby sie co najmniej solidnym obiciem ryja. Nie potrzebne do tego sa zadne profesorskie analizy. Na pedalsko- zlewaczonym tzw. Zachodzie niech sie dalej z pastuchami cackaja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj