Kukiz zdradził, że Donald Tusk … powróci do Polski, by przejąć władzę!

Kukiz nowy ładny 2.jpg
fot: youtube

Paweł Kukiz z Kukiz`15 w TVP powiedział: – Nie mam wątpliwości, że ewidentnie jest szykowany powrót Donaldowi Tuskowi; robi się wszystko, by wzmocnić Platformę Obywatelską i sprowadzić do już mocniejszej Platformy Donalda Tuska.

Kukiz na początku rozmowy powiedział, że będzie dążyć do ujawnienia nazwiska tej osoby, która siała plotki na temat rzekomego spotkania Tusk-Kukiz 16 grudnia. “Ja po prostu czuję głęboką antypatię do pana Donalda Tuska, dlatego z taką determinacją będę dążył do tego, by ujawnić osobę, z imienia i z nazwiska, która te plotki rozpuszcza. Wolałbym się z tym siódmym królem, Belzebubem, spotkać. Przeciwko autorom tej plotki będą prowadzone działania”.

Lider Kukiz`15 nie ma wątpliwości, że są prowadzone działania sprowadzenia Tuska do Polski, by jego rękami odebrać władzę PiS. “Ja nie mam wątpliwości (…) że są prowadzone takie działania, że szykuje się ewidentnie powrót Tuskowi. Prawdopodobnie pan Ryszard Petru i pan Mateusz Kijowski nie spełnili połowy pokładanych w nich nadziei i robi się wszystko, by wzmocnić Platformę i sprowadzić do już mocniejszej Platformy Tuska”. I dodał: “Jestem w stanie się założyć o każdą kwotę pieniędzy, że wkrótce w sondażach może się okazać, że Platforma jest potężną siłą, która tylko i wyłącznie oczekuje na dobrego kierownika”.

źródło: Telewizja Republika.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ