Schetyna nie idzie na spotkanie

Grzegorz schetyna usmiechniety.png

Platforma Obywatelska nie weźmie udziału w spotkaniu z marszałkiem Senatu. Grzegorz Schetyna zaapelował, aby inni szefowie partii opozycyjnych także nie brali udziału w tym spotkaniu. 

– Nasza forma protestu się nie zmienia – czekamy na kontynuację 33. posiedzenia Sejmu – powiedział szef PO. Schetyna dodał, że politycy PO będą wszędzie tam, gdzie marszałek spróbuje zorganizować posiedzenie.

– Marszałek Kuchciński nie jest się marszałkiem jednej opcji politycznej, tylko całego Sejmu – powiedział Schetyna.

W poniedziałek odbyło się spotkanie marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego z liderami partii ws. możliwości rozwiązania kryzysu parlamentarnego. W spotkaniu brali udział liderzy Prawa i Sprawiedliwości, Polskiego Stronnictwa Ludowego, Nowoczesnej i Kukiz’15. Nie uczestniczył w nim jedynie przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

– Uczestnicy stwierdzili, że ich kluby nie będą blokować mównicy, tym bardziej stołu prezydialnego – powiedział w poniedziałek Jarosław Kaczyński po spotkaniu marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego z liderami partii zasiadających w Sejmie.

We wtorek o godz. 14:00 spotkanie będzie kontynuowane. Marszałek Senatu Stanisław Karczewski zaprosił pisemnie Grzegorza Schetynę.

źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ