Pijany szedł nocą i wyrywał tablice rejestracyjne z zaparkowanych samochodów

policja fala.jpg

Po krótkim pościgu w ręce polkowickich policjantów wpadł nietrzeźwy mężczyzna, który nocą szedł i wyrywał tablice rejestracyjne z samochodów zaparkowanych na parkingach osiedlowych. Funkcjonariusze ujawnili ich brak w ponad 20 pojazdach. Większość została odzyskana i wróciła już do pokrzywdzonych. Podejrzany po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Teraz za uszkodzenie cudzego mienia odpowie przez sądem.

Funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach, w wyniku podjętych działań, na gorącym uczynku zatrzymali 23 – letniego mieszkańca Polkowic, który wyrywał tablice rejestracyjne z samochodów zaparkowanych na parkingach osiedlowych.

Do zatrzymania doszło po tym, jak czujny mieszkaniec zauważył tę sytuację i natychmiast powiadomił oficera dyżurnego polkowickiej komendy policji. Funkcjonariusze po przyjeździe na wskazane miejsce, po krótkim pościgu zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę, podejrzanego o te czyny.

W trakcie dalszych działań funkcjonariusze ujawnili brak tablic w ponad 20 pojazdach zaparkowanych na parkingach niestrzeżonych, z czego większość odzyskali. Mężczyzna za czyny, o które jest podejrzany, będzie odpowiadał przed sądem.
Obecnie policjanci nadal wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy.

(źródło – KPP Polkowice)

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ