Kaczyński: Pozostaje pytanie, co stanie się z osobami, które brały udział w proteście

fot: youtube
Dziś w Sejmie odbyła się konferencja prasowa prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego, na której skomentował on dzisiejsze wydarzenia parlamentarne. „Trzeba wyciągnąć wnioski na przyszłość, przebudować regulamin Sejmu tak by takie operacje były w przyszłości utrudnione” – mówił prezes Kaczyński.

– Dobrze, że okupacja Sejmu się skończyła, ale muszą zostać wyciągnięte wnioski dotyczące deliktów regulaminowych i karnych – mówił Kaczyński. – Trzeba wyciągnąć wnioski na przyszłość, przebudować regulamin Sejmu tak, by takie operacje były w przyszłości utrudnione. Możliwa jest też umowa między partiami, że wracamy do cywilizowanych obrad – dodał prezes PiS.

„Nie ma żadnych wątpliwości, że marszałek Kuchciński pozostanie na swoim stanowisku”

– Wniosek o odwołanie marszałka Kuchcińskiego ma charakter irracjonalny, kabaretowy – kontynuował prezes PiS. – Nie ma żadnych wątpliwości, że marszałek Kuchciński pozostanie na swoim stanowisku. Pozostaje otwartym pytanie co stanie się z osobami, które brały udział w proteście – zaznaczył prezes.

„Wszyscy Polacy są równi wobec prawa”

– Wszyscy Polacy są równi wobec prawa i wobec wszystkich musi być egzekwowane – stwierdził Kaczyński. – Nie może być tak, że ktoś kto rzucił tortem w sędziego siedzi w więzieniu, a ten kto uczestniczył w grupie przestępczej, też dostaje wyrok 10 miesięcy ale w zawieszeniu – dodał prezes.

źródło: Telewizja Republika

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj