Weekend z Animą

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich na pierwszą odsłonę Aktywnego weekendu z Animą, podczas których odbędą się ciekawe warsztaty, wykłady czy koncerty.

14 stycznia 2017 roku od godz. 11.00, każdy będzie miał okazję wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach z gimnastyki, jogi , relaksacji czy też warsztatów tworzenia mandali życia. Tego dnia zapraszamy również na wykład nt. kuchni 5 przemian, który przeprowadzi Księgarnio-Kawiarnia NALANDA , która również tego dnia przygotuje dla catering, który można zakupić.

Na koniec koncert mis i gongów grupy NIBURU PROJECT. Ich główną ideą jest tworzenie na bazie instrumentów archaicznych widowiska muzyczno-relaksacyjnego (muzykoterapii). Rodzaj takiego relaksu polega na biernym słuchaniu dźwięków, które z jednej strony wprowadzają w relaks, zaś z drugiej otaczają słuchającego aurą ograniczonych wibracji. Jest to masaż dźwiękiem (wibracją, rezonansem) na poziomie fizycznym, dogłębnym komórkowym jak i na poziomie ciał subtelnych. Polega na wydobywaniu wibracji z mis i gongów grających oraz innych instrumentów idiofonicznych i aerofonicznych zwanych też archaicznymi. Wibracje te przenoszone są przez drgania powietrza lub bezpośrednio na ciało.

WAŻNE: należy zabrać wygodny strój, ręcznik oraz matę.

HARMONOGRAM:

  • STREFA SZTUKI / tworzenie mandali życia 11.00-14.00 / prowadzenie: Krystyna Szczepaniak
  • STREFA GIMNASTYKI / zdrowy kręgosłup 12.00 – 13.00 / prowadzenie: Zbigniew K. Marzec
  • ZDROWA KUCHNIA / wykład nt. kuchni 5 przemian 14.10 – 15.10 / prowadzenie: NALANDA
  • STREFA JOGI / hatha joga 15:10 – 16:10 / prowadzenie: Zbigniew K. Marzec
  • STREFA RELAKSACJI / techniki relaksacyjne dla początkujących 16:30 – 17:30 / prowadzenie Zbigniew K.Marzec
  • STREFA MUZYKI / koncert Niburu Project 17:30 / koncert mis i gongów tybetańskich

źródło:wroclaw.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj