„MOON” bezpłatny pokaz w kine FAMA

X Muza powraca do dawnego kina FAMA cyklem bezpłatnych pokazów filmowych! W ramach Kina w Famie chcemy prezentować dzieła nietuzinkowe – takie, które na długo pozostają w pamięci. Wieczorne Kino w Famie to część poświęcona widzowi dorosłemu (wiek 16+). MOON to obowiązkowy tytuł dla wszystkich fanów Sci-fi. Debiutancki film Duncana Jonesa z Samem Rockwellem w roli głównej.

Sam Bell pracuje dla firmy Lunar Industries. W ramach kontraktu od 3 lat samotnie przebywa w stacji kosmicznej na Księżycu. Jego jedynym towarzyszem jest inteligentny komputer pokładowy Gerty (głosu użyczył mu Kevin Spacey). Sam nie ma bezpośredniego kontaktu z Ziemią, co jakiś czas otrzymując jedynie krótkie wiadomości video od swojej ukochanej żony Tess. Misja Sama zbliża się do upragnionego końca, zanim jednak wybije godzina powrotu na Ziemię, Sam dokona szokującego odkrycia. Wszystko wskazuje na to, że oprócz niego i Gerty’ego na stacji przebywa ktoś jeszcze. MOON, reż. Duncan Jones, 2009 r., produkcja – Wielka Brytania dystrybutor:

Monolith Films Moon był wielokrotnie nagradzany i nominowany do nagród filmowych. Zajął też 3 miejsce w rankingu 25 najlepszych filmów Sci-fi 21 wieku na Taste of The Cinema Wieczorne Kino w Famie – MOON 20 stycznia godz. 20.00 Wstęp wolny (dla widzów w wieku 16 +) Zapisy: marta@fama.wroc.pl

źródło: fb

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ