Wrocław: Turniej finałowy o Puchar Polski w piłce siatkowej mężczyzn

Wielkie sportowe emocje już w weekend we Wrocławiu. W Hali Stulecia odbędzie się turniej finałowy o Puchar Polski w piłce siatkowej mężczyzn 2017.

We Wrocławiu zobaczymy wszystko, co najlepszego ma do zaoferowania liga mistrzów świata. Turniej finałowy Pucharu Polski w piłce siatkowej mężczyzn 2017 rozgrywany będzie w przepięknej Hali Stulecia.

Jak twierdzą organizatorzy tej wielkiej sportowej imprezy – Turniej, który zapowiada się bardzo dynamicznie i emocjonująco, trafił do miasta, które jest jednym z najpiękniejszych w naszym kraju. Wrocław liczy niemal 650 tysięcy mieszkańców, jest najważniejszym miastem Dolnego Śląska, był Europejską Stolicą Kultury 2016 roku, w tym roku gościć będzie igrzyska sportów nieolimpijskich – The World Games 2017.

– Jest nam niezwykle miło, że po raz kolejny organizujemy turniej finałowy Pucharu Polski w piłce siatkowej mężczyzn z tak wspaniałym partnerem, jakim jest miasto Wrocław. Wspólnie udało nam się przed rokiem zaserwować dawkę niezapomnianych emocji. Finałowy pościg PGE Skry Bełchatów w starciu z ZAKSĄ przeszedł do historii polskiej siatkówki. Liczę, że te finały będą równie zacięte pod względem sportowym, a rozgrywanie ich w miejscu o tak niesamowitej historii doda im jeszcze trochę kolorytu – mówi Artur Popko, prezes Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej S.A.

Więcej informacji wkrótce.

źródło: wroclaw.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ