Wytrwaj w postanowieniach – styczeń bezpłatnych porad w Strefie Kobiet

Nowy rok to nowe motywacje. Sięgamy po cudowne diety, których efekt ma być szybki i zachwycający. Wprowadzamy zmiany, dzięki którym życie spełni nasze oczekiwania.

Jak w nich wytrwać? Porady Fit Mastera, trenera rozwoju osobistego i radcy prawnego już w styczniu w Nowym Rynku. Wstęp wolny.

Podczas pierwszej strefy kobiet Fit Master Michał Stachów przyjrzy się cudownym dietom: – W nowym roku sięgamy po wspaniałe kuracje, których efekt ma być szybki i zachwycający. O konsekwencjach nie myślimy, a te mogą znacząco odbiegać od naszych oczekiwań. Podczas spotkania wytłumaczę, jak w zdrowy sposób osiągnąć upragnioną sylwetkę – mówi Michał Stachów. Początek 17 stycznia o godz. 18:00.

Druga styczniowa Strefa Kobiet odbędzie się 24 stycznia (godz. 18:00). Tym razem uczestniczki wezmą udział w wykładzie „Spraw by 2017 rok był początkiem Twojego nowego, efektownego życia”. Spotkanie poprowadzi Aneta Wątor, trener rozwoju osobistego i zawodowego. Ekspert zapozna uczestniczki z popularną japońską Metodą Kaizen, która umożliwia samodoskonalenie, poprzez stopniowe wprowadzanie drobnych zmian w życiu.

Na tym nie koniec atrakcji. 17 i 24 stycznia uczestniczki staną przed niecodzienną szansą wygrania metamorfozy o wartości 1000 zł. Laureatka z pomocą fryzjera i wizażysty odmieni swoje oblicze.

Z kolei 28 stycznia, w ramach trzeciej odsłony, uczestniczki skorzystają z bezpłatnych porad radcy prawnego Jakuba Pawlaka. Spotkanie „Z prawem na co dzień” rozpocznie się o godz. 16:00. W ramach wydarzenia nie zabraknie atrakcji znanych z wcześniejszych Stref Kobiet, między innymi prezentów i słodkiego poczęstunku od Cukierni Sowa. Tradycyjnie dzieci uczestniczek znajdą się pod opieką animatorów w strefie zabaw Fun Park.

Strefa Kobiet w Nowym Rynku to spotkania dla pań, które poświęcone są wszystkiemu co dla nich ważne. Najbliższe odbędą się już 17, 24 i 28 stycznia na poziomie +1 galerii handlowej. – Panie tradycyjnie już będą mogły wypocząć, zrelaksować, a przy okazji dowiedzieć czegoś nowego. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, dlatego warto być z nami – mówi Anna Szlaga, marketing manager Nowego Rynku.

 

Strefa Kobiet w Nowym Rynku

17, 24 i 28 stycznia

Nowy Rynek, poziom +1 – Jelenia Góra, ul. Podwale 25

źródło: dolny-slask24h.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ